G4G – polski projekt biotech rozpoczyna pre-sale w ramach IEO

G4G, projekt należący do polskiej Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX, rozpoczyna przedsprzedaż tokenów technologicznych.

INWEX, firma z 35 letnim doświadczeniem w rozwijaniu i komercjalizacji projektów związanych z biotechnologią, chemią i medycyną, postawił na rozwój w sektorze związanym z kryptowalutami. Na swoim koncie posiada dziesiątki nagród w dziedzinie wynalazczości i jej przekształcaniu w dochodowy biznes. W swoim portfolio posiadają ponad 150 patentów, gotowych do wdrożenia i realizacji.

G4G to projekt skierowany po pierwsze dla młodych projektów, wynalazców, startupów, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniego finansowania, wsparcia, skalowalności i komercjalizacji swoich pomysłów. Ze względu na swoje doświadczenie, G4G stawia na pomysły i projekty związane z biotechnologią, zdrową żywnością oraz medycyną.

Pierwsze trzy projekty, realizowane w ramach G4G to TGS (biotechnologia), AIM Food (zdrowa żywność) i Klinika ( Klinika chorób cywilizacyjnych).
Projekty są szczegółowo rozpisane na stronie internetowej.

Twórcy projektu położyli bardzo duży nacisk na regulacje. Spółką realizującą projekt G4G jest Coinntech z siedzibą w Estonii. Regulatorzy estońscy wnikliwie sprawdzali każdy dokument związany z G4G, w związku z czym, firma musiała przełożyć przedsprzedaż swoich tokenów do momentu otrzymania pełnej zgody estońskiego KNF.

Wybór giełdy na przeprowadzenie IEO nie był przypadkowy. Ze względu na konieczność przeprowadzenia KYC przed zakupem tokenów oraz procedury AML, wybór zdaje się być oczywisty.

Remigiusz Szczepaniak, CEO Coinntech, w pierwszym filmie wyjaśnia podstawy projektu:

Niedawno, na łamach serwisu Beincrypto.pl, można było przeczytać wywiad z Remigiuszem, który też sporo wyjaśnia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, token G4G, będzie można nabyć w przedsprzedaży od 15 listopada, w ramach IEO na giełdzie Kanga.

W związku z koniecznością przełożenia pre-sale, team projektu, zdecydował się zdjąć ograniczenia minimalnego zakupu tokenów. Wszyscy inwestorzy będą mieli możliwość jego zakupu w cenie 0.10 euro za sztukę. Wcześniej, tą cenę mogli otrzymać tylko inwestorzy, którzy dokonają zakupu powyżej 500 euro.

Zapraszamy na kanały social media G4G:

Twitter
Facebook
Telegram
Youtube

Udostępnij w social mediach: