FunFair (FUN) zyskuje 183% wraz z rozwojem branży gier opartych na blockchain

Rosnące zainteresowanie i rozwój branży gier wieloosobowych opartych na blockchain to kluczowe czynniki, które podnoszą cenę FunFair (FUN) w górę.

Wiele gier opartych na DApps i blockchain zostało zaprojektowanych z wykorzystaniem funkcji kasyn i RPG. Pozwalają graczom na używanie kryptowalut do hazardu. 

FunFair jest gotowym do użytku kasynem opartym na technologii blockchain, a jego celem jest świadczenie usług bez opłat konfiguracyjnych i bez miesięcznych minimów.

Natywny token FUN platformy jest paliwem dla każdej funkcji na platformie FunFair, a gracze muszą go używać do stawiania zakładów. Wygrane są również wypłacane w ten sam sposób. Żetony FUN służą do wynagradzania twórców gier oraz płacenia za opłaty i usługi podmiotom stowarzyszonym oraz w grze.

Od 28 stycznia token wzrósł o 183%, a ruch wydaje się być wspierany przez wzrost liczby użytkowników, kwotę postawioną na platformie i wolumen transferu w łańcuchu.

FunFair (FUN) token / USDT na Binance. Źródło: TradingView

Warto zauważyć, że samo FunFair nie jest kasynem. Dlatego na swojej stronie internetowej posiada tylko wersję testnet (prezentację). Niemniej jednak zawierają linki do dwóch rzeczywistych przypadków użycia, które są zasilane przez jego technologię.

W czerwcu 2017 ICO zebrało 26 milionów dolarów za 21,3% wszystkich tokenów FUN. Założyciele i doradcy zatrzymali 14,4%, a Fundacja FunFair pozostałe 64,3%. Od tego czasu Fundacja zdecydowała, że ​​zgromadziła ponad 6 miliardów tokenów, zmniejszając maksymalną podaż do 11 miliardów.

Zespół dąży do zapewnienia przejrzystości, aby zapobiec oszustwom ze strony operatorów kasyn i graczy. Korzystając z technologii peer-to-peer i inteligentnych kontraktów, FunFair może wyeliminować zwykle wymagane zaufane strony trzecie.

Platforma obsługuje klasyczne gry, takie jak wirtualne automaty do gier, Blackjack i FanFair Technologies, a strony trzecie aktywnie rozwijają nowe gry. System jest całkowicie oparty na przeglądarce i wykorzystuje standardy HTML5 i WebGL, aby zapewnić płynne działanie mobilne.

Gry wieloosobowe i skalowanie drugiej warstwy

W październiku 2020 FunFair stworzył nową jednostkę biznesową do eksploracji gier dla wielu graczy i podpisano umowę dystrybucyjną ze zdalnym serwerem gier EveryMatrix, z którego korzysta 600 marek kasyn na całym świecie. Shamrock Treasures była pierwszą grą uruchomioną przy użyciu tej technologii i obecnie jest dostępna dla stron trzecich i zatwierdzona przez organy regulacyjne.

FunFair ma również zintegrowane rozwiązania drugiej warstwy, aby zmniejszyć opłaty za paliwo, a portfel FunFair obsługuje już xDAI. Opcja L2 posłuży również jako podstawa do nadchodzącej premiery gier wieloosobowych.

Codziennie rośnie liczba aktywnych użytkowników

Według bloga FunFair, udział (hazard) wzrósł o 255% w porównaniu z cennym kwartałem, a liczba graczy wzrosła o 140%.

Ponadto kilka opcji płatności, takich jak Uniswap, Changelly i Moonpay, zostało zintegrowanych z portfelem FunFair.

Dane dotyczące łańcucha pokazują, że aktywność zaczęła rosnąć tuż przed nowym rokiem, przekraczając 1000 aktywnych adresów dziennie, podczas gdy transfery osiągnęły ostatnio 10 milionów dolarów.

Codzienne przelewy FUN i unikalne adresy. Źródło: etherscan.io

Jedyną funkcją, która wydaje się być możliwym przełomem, jest integracja MetaMask, ale mapa drogowa FunFair nie pokazuje dokładnej daty integracji.

Tymczasem wskaźniki aktywności społecznościowej TheTie pokazują, że niedawny wzrost FunFair i nowe linie produktów wydają się skorelowane z aprecjacją ceny tokena.

FunFair (FUN) Aktywność na Twitterze a cena (USD). Źródło: TheTie

Gry oparte na technologii Blockchain to ogromny rynek. Wielu analityków stwierdziło, że w ciągu najbliższych kilku lat sektor ten może przekształcić się w rynek o wartości wielu miliardów dolarów.

Przejrzystość łańcucha bloków FunFair i technologia białej etykiety będą prawdopodobnie atrakcyjnymi cechami dla projektantów gier, a same te funkcje wydają się być podstawową substancją wspierającą ostatni rajd.

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.