Fundacja LeBron James rozpoczyna wieloletnią współpracę z Crypto.com

Legenda koszykówki LeBron James i jego organizacja charytatywna działająca w Akron w stanie Ohio, LeBron James Family Foundation (LJFF) łączy siły z platformą kryptowalutową Crypto.com.

Celem wieloletniego partnerstwa, ogłoszonego w dniu 28 stycznia 2022 r., jest zapewnienie edukacji i zasobów związanych z kryptowalutami i blockchainem niedocenianym społecznościom oraz wspieranie innowacji i możliwości zatrudnienia w zdecentralizowanych aplikacjach. Zasoby te będą częścią programu nauczania LJFF w publicznej szkole, a takżę szkole ‘PROMISE’ założonej przez LJFF, której celem jest pomoc uczniom pozostawionym w tradycyjnym szkolnictwie.

“Technologia Blockchain rewolucjonizuje naszą gospodarkę, sport i rozrywkę, świat sztuki i sposób, w jaki ze sobą współpracujemy. Chcę mieć pewność, że społeczność takie jak ta, z której pochodzę, nie zostaną pominięte” – powiedział James w oświadczeniu. “Crypto.com” i ja jesteśmy zgodni z potrzebą edukowania i wspierania mojej społeczności za pomocą informacji i narzędzi, których potrzebują do włączenia”.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CZRzczrr9T9/?utm_source=ig_embed

Jak powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com, “LeBron James i jego fundacja byli pionerami w prawdziwej transformacji życia członków jego społeczności poprzez edukację, a nasze partnerstwo opiera się na prawdziwym zrównaniu wartości”. “Nie moglibyśmy być bardziej dumni z dołączenia do LJFF w zapewnianiu możliwości zwiększenia edukacji i rozwoju siły roboczej, zapewniając jednocześnie narzędzia i dostęp, które umożliwią następnemu pokoleniu budowanie lepszej i bardziej integracyjnej przyszłości”.

Warto wspomnieć, że Crypto.com zawarł inne wieloletnie umowy z zespołami z Los Angeles. Przykładowo w 2021 r. nawiązało partnerstwo z branżą sportową, w tym umowę z SuperBowl czy umowę z Angel City Football Club (o czym pisaliśmy w tym artykule). Wydano również 700 mln USD na prawa do nazwy Los Angeles Staples Center – gdzie grają Lakers.

Udostępnij w social mediach: