Fed jest największym dopalaczem Bitcoina – bracia Winklevoss

Pomimo wzrostu o wiele milionów procent w ciągu dekady, Bitcoin nadal ma tendencję do wzrostu co najmniej dziesięciokrotnie, twierdzą bracia Winklevoss.

Rozmawiając z Anthonym Pompliano, podczas konferencji Bitcoin 2021, założyciele Gemini, Tyler i Cameron Winklevoss, zauważyli, że nadal są hodlerami BTC i zobowiązali się utrzymać przynajmniej do czasu, gdy cena osiągnie 500 000 USD. Dodatkowo nazwali dolara amerykańskiego „ostatecznie shitcoinem”.

Bliźniacy Winklevoss są jednymi z najbardziej znanych, wczesnych użytkowników BTC, którzy kupili znaczne kwoty w 2012 roku. Podczas konferencji bracia powiedzieli, że po raz pierwszy kupili, gdy cena aktywów wynosiła około 100-130 USD – co stanowi „dzisiejszą wartość niektórych shitcoinów”.

Pomimo tego, że od tego czasu wartość ich udziałów w dolarach znacznie wzrasta, nie planują w najbliższym czasie pozbywać się swoich części. W rzeczywistości podwoili swoją ostatnią tezę, że BTC ostatecznie osiągnie 500 000 USD za monetę.

W tym momencie jednak uważają, że nie będzie konieczne sprzedawanie żadnych monet za walutę fiducjarną, ponieważ nie są one istotne.

Zauważyli, że Bitcoin jest podatny na taki wzrost, ponieważ jest lepszą wersją złota i ostatecznie dotrze do metalu szlachetnego pod względem kapitalizacji rynkowej, która jest uważana za znacznie powyżej 10 bilionów dolarów.

Przedstawili pandemię COVID-19 i działania rządów jako główny powód, dla którego Wall Street i inne instytucje wkroczyły w przestrzeń Bitcoina. Nazwali dolara „ostatecznym shitcoinem” i powiedzieli, że Fed jest największym propagatorem Bitcoina.

Podobnie jak Max Keizer, bracia Winklevoss podkreślili różnicę między konferencją BTC w 2021 roku, w której uczestniczyło ponad 10 000 osób, podczas gdy podczas ich pierwszej w 2013 roku było „mniej więcej kilkadziesiąt osób”.

Źródło: Cryptopotato

Udostępnij w social mediach: