Ethereum z nowym rekordem ponad 2570 USD

Podczas gdy Bitcoin walczy o odzyskanie sił po niedzielnej korekcie. ETH nie tylko odzyskało straty, ale także wyznaczyło nowy rekord wszechczasów. 

Druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, pobiła rekord ATH. Ethereum podskoczył o ponad 10% w skali 24-godzinnej i sięgnął na północ od 2570 USD. 

Informowaliśmy w weekend o gwałtownych zniesieniach na całym rynku, w których wszystkie aktywa cyfrowe zobaczyły wyparowujące 360 miliardów USD z kapitalizacji rynkowej. 

Ethereum nie był wyjątkiem. Spadł tuż po swoim rekordowym momencie, który wynosił zaledwie 2550 USD, i spadł o około 600 USD do najniższego poziomu 1950 USD. 

Od tego czasu większość rynku zmagała się z problemami, ale nie ETH. Kryptowaluta odrobiła wszystkie straty i podskoczyła do nowego rekordowego poziomu ponad 2,570 USD (na Bitstamp) chwilę temu. 

Te wydarzenia sprawiły, że dominacja rynkowa ETH wyniosła znacznie powyżej 14%, ponieważ kapitalizacja rynkowa aktywów zbliżyła się do znaczącego kamienia milowego – 300 miliardów dolarów. 

Niedźwiedzie Ethereum cierpiały w ciągu ostatnich kilku godzin po imponującej przewadze, drugiej co do wielkości kryptowaluty. 

Dane Bybt pokazują, że ponad 21 milionów dolarów zostało zlikwidowanych w ciągu ostatniej godziny tylko dla ETH. Liczba ta wzrasta do 40 milionów dolarów w ciągu ostatnich 4 godzin i 170 milionów dolarów w skali 24-godzinnej. Jak można się spodziewać, większość tych likwidacji dotyczy krótkich pozycji. 

Źródło:Cryptopotato; Obraz Miloslav Hamřík z Pixabay

Udostępnij w social mediach:

2 komentarzeComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.