ETH, VET, SNX – analiza 11 kwietnia

Coinspector.pl


Ethereum wykazał niedźwiedzią dywergencję i spadł poniżej 2100 USD, ale znalazł dobry popyt. 
VeChain mógł nadal wspinać się wyżej po spadku do 0,121-0,13 USD. 
Synthetix przetestował 20 USD jako opór i zmierzał w kierunku 17,95 USD.

Ethereum (ETH)

Źródło: ETH / USD na TradingView

Kurs Ethereum (ETH) przekraczał obszar popytu na poziomie 2040 USD i napotkał opór na poziomie 2150 USD. Pokazał niedźwiedzią dywergencję między ceną a dynamiką, gdy ETH wzrósł do 2150 USD i został zmuszony do zejścia niżej do 2120 USD.

W ostatnich godzinach widziano świecę z długim dolnym knotem, wskazującą na znaczną liczbę kupujących poniżej wartości 2100 USD.

RSI był na poziomie 60, granicząc z silnym wzrostem. W ciągu ostatnich kilku dni wzrósł z powrotem powyżej neutralnej wartości 50, a trend wzrostowy zostałby ustalony na poziomie 2370 USD, gdyby 2150 USD został odwrócony na wsparcie.

VeChain (VET)

Źródło: VET / USDT na TradingView

VeChain napotkał pewien opór na poziomie rozszerzenia 38,2% przy 0,144 USD i był w trakcie cofnięcia. To może spowodować sięgnięcie do nawet 0,13 USD i 0,124 USD, by po tym ponownie wspiąć się wyżej. Linia A / D znajdowała się w stabilnym trendzie wzrostowym. Pokazując, że popyt ze strony kupujących przeważał nad sprzedażą, a MACD również wykazał silny wzrost.

Wolumen obrotu w zeszłym tygodniu był również znaczący na wzrostach podkreślając przekonanie rynku od wybicia do 0,095 USD.

Synthetix (SNX)

Źródło: SNX / USDT na TradingView

Korzystając z Widocznego Zakresu Profilu Wolumenu (VPVR), aktywność handlowa z przeszłości została wykorzystana do podkreślenia obszarów głównych wsparcia i oporu. VPVR pokazał Point of Control (czerwony) na 17,14 $ i podkreślił pewien poważny opór przy znaku 20 $.

Istnieje również poziom wsparcia na poziomie 17,95 USD, na który prawdopodobnie wkroczą kupujący. Awesome Oscillator poruszał się poniżej linii zerowej i wyświetlał czerwone paski od momentu odrzucenia przy oporze, pokazując nacisk niedźwiedzi.

SNX nie był w stanie przekroczyć 21 USD przez ostatni miesiąc, a odrzucenie po raz kolejny przy cenie 20 USD prawdopodobnie spowoduje spadek SNX do 17,1–17,95 USD.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.