EOS, IOTA, SUSHI. Analiza 11 czerwca

Mimo że Bitcoin utrzymywał 36 500 dolarów w czasie publikacji artykułu, presja sprzedaży wydawała się przeważać nad sentymentami na rynku altcoinów. Altcoiny, takie jak EOS, IOTA i SUSHI, spadły poniżej swoich 20-SMA i linii wsparcia na każdym ze swoich wykresów.

EOS

Źródło: EOS/USD , TradingView

Spadek o 5% w ciągu ostatnich 24 godzin. EOS dołączył do długiej listy altcoinów, które były przedmiotem obrotu na czerwonym terytorium, pomimo odrodzenia Bitcoina do 37 000 USD. Podczas gdy kupujący powrócili na rynek kryptowalut w ciągu ostatnich kilku dni, wyciszone wolumeny i aktywność handlowa ugruntowały EOS na 4-godzinnym wykresie. Niedźwiedzie warunki zostały wzmocnione, gdy świece spadły poniżej ich 20-SMA (czerwony). Jeśli te warunki utrzymają się w nadchodzących dniach, EOS prawdopodobnie spadnie do swojej strefy popytu między 3,5-4 USD. To dałoby sygnały kupna długoterminowym traderom.

EOS bronił wsparcie 4,5 USD, gdy RSI odbił się z terytorium wyprzedaży, ale w czasie publikacji indeks pozostał na neutralnym, niedźwiedzim terytorium. Według Awesome Oscillator pęd był również neutralny dla niedźwiedzi .

IOTA

Źródło: IOTA/USD, TradingView

IOTA chwilowo odzyskała swój 23,6% poziom Fibonacciego (1,45 USD), ale jakikolwiek dalszy wzrost został zaprzeczony przez 50-SMA (żółty). Na powyższym poziomie dostępne było wsparcie, a skuteczne odzyskanie tego obszaru ograniczyłoby szanse na kolejną wizytę do 0,93 USD. Jednak jego dane techniczne przechyliły się nieznacznie w stronę niedźwiedzia. IOTA może pozostać poniżej swojego górnego oporu w nadchodzących sesjach.

Linia MACD została nałożona na linię Signal i odzwierciedlała neutralność, ale to samo było poniżej półlinii. Chociaż na Awesome Oscillator zauważono pewne zwyżkowe tempo , nie wystarczyło to jeszcze, aby uzasadnić podwyżkę powyżej 50-SMA.

SushiSwap [SUSHI]

Źródło: SUSHI/USD , TradingView

Wśród swoich odpowiedników EOS i IOTA, straty SushiSwapa wydawały się poważniejsze, ponieważ spadły o prawie 8% w porównaniu z wczorajszą ceną. Wskaźnik Supertrend  błysnął sygnałem sprzedaży i stop-loss został umieszczony wokół swojej 50-SMA (żółty), tuż poniżej 11 USD.

Ponieważ RSI był blisko strefy wyprzedaży, może nastąpić odwrócenie, ale zyski prawdopodobnie zostaną ograniczone do poziomu oporu 10,2 USD. Bardziej długoterminowym celem dla byków byłoby wybicie powyżej 11 USD i jego 50-SMA – rozwój, który może wywołać wzrost w kierunku 13,5.

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: