EOS, Ethereum Classic, MATIC – analiza 3 czerwca

EOS nie odbił się znacząco w ciągu ostatnich dziesięciu dni, odnotowując za to spadek wolumenu obrotu o 18,77% w ciągu ostatnich 24 godzin. Niedźwiedzie rynkowe były nadal aktywne, ponieważ alt walczył o przekroczenie poziomu oporu 4,18 USD.

Ethereum Classic zyskał w ciągu ostatniego tygodnia 43,20%, a w momencie publikacji, altcoin konsolidował się pomiędzy poziomami wsparcia i oporu. Wreszcie, MATIC zanotował wzrost po tym, jak po 30 czerwca rozpoczął się trend spadkowy.

EOS

EOS/USD, TradingView

W momencie pisania tego tekstu EOS był notowany na poziomie 4,01 USD, podczas gdy w ciągu ostatniego tygodnia niewiele się zmieniło w tej kwestii. Moneta poruszała się pomiędzy wsparciem 3,3 USD a oporem 4,18 USD. Próbował przebić się przez bezpośredni opór 4,18 USD, ale to się nie udało. Jednakże, biorąc pod uwagę 5,1% wzrost ceny w ciągu ostatnich 24 godzin, EOS może wkrótce pozostawić poziom wsparcia 3,30 USD daleko w tyle.

Oscylator Awesome podkreślił krótkoterminową siłę byków. Jednak, jeśli EOS nie zdoła przekroczyć poziomu oporu 4,18 USD, byczy impet może wygasnąć. W dniu 1 lipca wskaźnik MACD zarejestrował niedźwiedzi crossover.

Jeśli chodzi o wahania cen, Wstęgi Bollingera pozostały wąskie i prognozowały, że EOS może zobaczyć ograniczony ruch cenowy w przyszłości.

Ethereum Classic [ETC]

ETC/USD, TradingView

Ethereum Classic zarejestrowało zyski o wartości 9,9% w ciągu ostatnich 24 godzin i znaczny wzrost o 43,2% w ciągu ostatnich 7 dni. Ruch cenowy był jednak ostatnio nierówny. W momencie publikacji, altcoin był wyceniany na 57,48 USD i był notowany na zielono.

Po tym jak moneta odzyskała swoje poziomy, jej impet zaczął nieco słabnąć. Jeśli ETC przełamie konsolidację pomiędzy najbliższym wsparciem i oporem, następny poziom oporu będzie znajdował się na 61,21 USD.

Wstęgi Bollingera pozostają równoległe i wskazują na dalszy ruch boczny ceny, ponieważ nie wykazują żadnej zbieżności ani rozbieżności. Relative Strength Index prognozował wzrost presji kupna, ponieważ wskaźnik przesunął się na północ od strefy neutralnej.

Od początku lipca ETC odnotowuje wzrost odpływu kapitału. Jednak w momencie publikacji wpisu, odnotowano niewielki wzrost napływu kapitału, co obrazuje wskaźnik Chaikin Money Flow.

Polygon [MATIC]

MATIC/USD, TradingView

MATIC był świadkiem tygodnia bezkierunkowego ruchu, gdy cena alt’a nie mogła przebić się przez najbliższy poziom oporu. W momencie pisania tego tekstu, alt był wyceniany na 1,14 USD. Jeśli cena nie utrzyma swojego ruchu, pomimo dziennych zysków, MATIC może spaść poniżej 1,00 USD.

Wstęgi Bollingera dla MATIC są rozbieżne, wskazując, że zmienność rynku może wzrosnąć. Linia przerywana Parabolic SAR zawisła poniżej świec, ponieważ moneta zarejestrowała wzrost ceny w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wskaźnik Relative Strength Index przesunął się powyżej linii neutralnej w miarę zmniejszania się presji sprzedaży i nasilania się presji kupna. Jego ruch w górę sugeruje, że kupujący przewyższają sprzedających na rynku.

Subskrybuj nasz newsletter!

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: