EOS, Bitcoin SV,Monero. Analiza 24 kwietnia

EOS, Bitcoin SV (BSV) i Monero (XMR) były jednymi z największych, na które miał wpływ spadający rynek. Altcoiny spadają, a trendy na rynku znacznie się zmieniły.

EOS

Źródło: EOSUSD na TradingView

Cena EOS podążała za trendem największego altcoina – Ethereum (ETH) i osiągnęła swój roczny szczyt na poziomie 9,02 USD w poprzednim tygodniu. Jednak od tego czasu cena spadła o 50%, a obecna wartość EOS wynosiła 5,18 USD.

Ta spadająca wartość zasobu cyfrowego ustąpiła bardziej spadkowemu trendowi. Ponieważ zmienność utrzymywała się na wysokim poziomie, presja sprzedażowa również pozostała wysoka. Znalazło to odzwierciedlenie w relatywnym indeksie siły, który zmierzał w kierunku strefy wyprzedaży. To wskazuje na długi okres niedźwiedzi.

Bitcoin SV [BSV]

Źródło: BSVUSD na TradingView

Podobnie jak Bitcoin, jego hard fork Bitcoin SV (BSV) również spadł. Zasób cyfrowy odnotował szczyt w wysokości 489 USD 16 kwietnia, zanim nastąpiła korekta. Chociaż cena korygująca znalazła wsparcie na poziomie 285,64 USD, następująca presja ze strony altów spowodowała, że ​​cena stała się jeszcze niższa.

Cena BSV nadal spadała i osiągnęła wsparcie na poziomie 217 USD, po czym się odbiła . Obecnie notowany był na rynku niedźwiedzia na poziomie 236 USD, przy dużej zmienności. Tymczasem oddala się od strefy równowagi w stronę strefy wyprzedaży. W miarę utrzymywania się rynku niedźwiedzi, nadrobienie strat może być trudne.

Monero [XMR]

Źródło: XMRUSD na TradingView

Cena XMR szybko rosła pomimo presji sprzedaży. Nawet gdy reszta rynku próbowała walczyć z niedźwiedziami, XMR nie spotkał się z większą korektą. Cena spadła z 428 do 329 dolarów, ale rynek nadal był dość zwyżkowy.

Na tę byczość wskazywała linia sygnałowa, która stała pod świeczkami. Względny wskaźnik siły zauważył, że korekta pomogła aktywu wrócić do strefy wykupienia. Teraz, gdy zbliża się do równowagi, cena XMR może znaleźć stabilność. Podobnie Chaikin Money Flow wskazywał, że na rynek XMR napływa więcej pieniędzy, co było oznaką zwyżkową.

Źródło:ABMCrypto; Obraz Stefan Keller z Pixabay

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.