Elliot Wainman: 5 altcoinów z potnecjałem na najbliższe tygodnie

Wpływowy analityk kryptograficzny Elliot Wainman rzuca światło na garść altcoinów, które jego zdaniem są gotowe do wystrzału w nadchodzących tygodniach, ponieważ cały rynek kryptograficzny nadal się odbudowuje, a Bitcoin pływa w granicach 47 000 USD.

W nowej sesji strategicznej, Wainman mówi swoim 347 000 subskrybentom YouTube, że Ethereum (ETH) prawdopodobnie nadal będzie się umacniać, ponieważ nie zbliżyło się do poprzedniego ATH, które osiągnął przed majowym krachem.

Wainman zauważa, że ​​w miarę zbliżania się Ethereum do osiągnięcia mechanizmu konsensusu proof-of-stake i dalszego wdrażania aktualizacji EIP-1559, zasób przejdzie ogromny szok podażowy.

„ETH dosłownie płonie. Przejście na dowód stawki sprawi, że będzie to jeszcze bardziej dramatyczne i ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że EIP-1559 nie jest jeszcze obsługiwany przez MetaMask, a tym bardziej wszystkie główne DApps [zdecentralizowane aplikacje]. Chociaż był to jak dotąd niesamowity szok podażowy, nadal niczego nie widzieliśmy…

Udziały w rynku Ethereum dla instytucjonalnych produktów inwestycyjnych gwałtownie rosną… Ethereum, jak mówimy dosłownie od początku 2020 roku, jest przygotowane do rajdu opartego na instytucjach, w którym Ethereum zacznie kwestionować rzeczywistą kapitalizację rynkową Bitcoina”.

Aktualizacja EIP-1159, która została uruchomiona 5 sierpnia, wprowadza do sieci Ethereum mechanizm pobierania opłat, który na stałe usuwa pewną ilość ETH z krążącej podaży za każdym razem, gdy transakcja jest przetwarzana.

Aktualizacja proof-of-stake, która ma się rozpocząć w nadchodzących miesiącach, sygnalizowałaby przejście od wydobycia do obstawiania w sieci, co zdaniem niektórych analityków mogłoby radykalnie obniżyć roczną stopę inflacji Ethereum.

Wainman przewiduje również, że Cardano (ADA) będzie nadal rosnąć po oficjalnym ogłoszeniu daty uruchomienia 12 września pełnej funkcjonalności inteligentnych kontraktów na blockchainie Cardano.

„Charles Hoskinson zrzucił bombę, że faktycznie mają ustaloną datę włączenia inteligentnych kontraktów na Cardano… Teraz ludzie zaczną używać ADA, aby uzyskać dostęp do dzikiego wszechświata, który istnieje na Cardano”.

Trader dodaje też, że inwestorzy powinni również zwracać uwagę na aktywa działające na Cardano, które, jak twierdzi, prawdopodobnie będą dobrze funkcjonować po wystartowaniu inteligentnych kontraktów.

Następnie omawia protokół zdecentralizowanego finansowania (DeFi) i zdecentralizowaną platformę wymiany SushiSwap (SUSHI). Handlowiec zauważa, że ​​SushiSwap uruchamia rynek tokenów niewymiennych (NFT).

Wainman następnie zwraca uwagę na Terra (LUNA), platformę pożyczkową i pożyczkową skoncentrowaną na stablecoinach. Wainman mówi, że ostatni rajd LUNY prawdopodobnie jeszcze się nie skończył, ponieważ uważa, że ​​notowanie tego aktywa w Coinbase jest prawdopodobnie tuż za rogiem.

Na koniec Wainman wspomina o Quickswap (QUICK), atucie, który, jak twierdzi, ma na oku od 7 sierpnia.

Quickswap to numer jeden DEX [zdecentralizowana giełda] w sieci Polygon. Zdaniem Wainmana, QUICK może być niedowartościowany przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 273 miliony dolarów, ponieważ mierzy się z głównymi konkurentami DEX, takimi jak SushiSwap i Uniswap, pod względem liczby użytkowników i transakcji.

Udostępnij w social mediach: