Dwa wybuchowe altcoiny mogą wejść do 10 najlepszych aktywów kryptograficznych według kapitalizacji rynkowej

Polygon top ten

Popularny trader i analityk Elliot Wainman wymienia dwa altcoiny, które, jak mówi, mają szansę przebić się do 10 największych aktywów kryptograficznych według kapitalizacji rynkowej.

W nowym filmie Wainman odnosi się do eksplozji nowych transakcji na platformie Polygon (MATIC).

MATIC to token Ethereum, który zasila sieć Polygon, która jest protokołem skalowania wielu łańcuchów, zapewniając szybsze i tańsze transakcje w sieci Ethereum. Według Wainmana eksplozja Polygon przypomina błyskawiczny rozwój Binance Smart Chain (BSC).

To jest dokładnie ten sam wzorzec wzrostu, który widzę. Chociaż nie wierzę, że Polygon osiągnie rozmiar Binance lub BNB, uważam, że istnieje tu narracja, że ​​być może powinna zbliżyć się do faktycznej wyceny, którą widzimy dla niektórych łańcuchów bloków inteligentnych kontraktów, które nie Nie ma jeszcze nawet funkcji na żywo.

Polygon – Ethereum

Inną monetą, która zdaniem analityka może dostać się do pierwszej 10, jest Solana (SOL). Wainman zakłada, że ​​Solana może zapewniać taką samą lub większą wartość niż Cardano lub Polkadot, ale ma znacznie mniejszą kapitalizację rynkową, co sygnalizuje, że SOL może być niedowartościowany.

Wygląda na to, że ta rzecz jest nadal gotowa do rozerwania. Wydaje się, że wciąż ma przed sobą duży paraboliczny ruch. Powodem, dla którego to mówię, jest patrzenie na Solanę na 12 miliardów dolarów. Solana jest prawdopodobnie najlepszą realną alternatywą dla Ethereum poza Binance Smart Chain, a więc przy 12 miliardach dolarów [kapitalizacja rynkowa], patrząc teraz na pozycję numer 15, jest tu narracja, że ​​robi więcej niż Cardano dzisiaj, że robi więcej niż Polkadot jest dzisiaj i może powinien być wart tyle, ile te [projekty].

Wainman uważa, że ​​użytkownicy kryptowalut wreszcie budzą się do potencjału wzrostowego Solany i Polygon jako realnych konkurentów Ethereum, znajdując solidne wrażenia użytkownika na tych platformach.

Ale jest ogromna szansa w takich rzeczach, jak Solana, Polygon, Binance Smart Chain i oczywiście po ich uruchomieniu Polkadot i Cardano. Ale wierzę, że to właśnie dzieje się teraz. Solana i Polygon w końcu zostają tu zauważeni ze względu na to, co faktycznie robią, co oferuje mnóstwo funkcji . 

Źródło:Dailyhold.com; Obraz Reimund Bertrams z Pixabay

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.