Dominacja Bitcoin na najniższym poziomie od 7 miesięcy. Polkadot z ATH

Polka ATH

Dni rekordów w przestrzeni altcoinów: Ethereum wzrosło do ​​2150 USD, podczas gdy 22% wzrost Polkadot doprowadził do nowego ATH powyżej 46 USD.

Niezdolność Bitcoina do pokonania 60 000 USD spowodowała, że ​​w ciągu ostatnich kilku tygodni uzyskał ogromną część swojej dominacji, ponieważ wskaźnik spadł do 7-miesięcznego minimum, znacznie poniżej 60%. Dla kontrastu, niektóre altcoiny odnotowały imponujące zyski, w tym nowe rekordy wszech czasów dla Ethereum i Polkadot.

ATH Polkadot zajmuje 4. miejsce

Ostatnie kilka dni było bardzo dobre dla rynku altcoinów. Ethereum prowadził szarżę z kilkoma kolejnymi zielonymi świecami dziennymi, co spowodowało wczoraj ponowne przebicie się powyżej pożądanego 2000 $.

Co więcej, druga co do wielkości kryptowaluta nie poprzestała na tym i kontynuowała wzrost po nowym ATH za zaledwie 2150 USD (na Bitstamp). Pomimo nieznacznego cofnięcia się od tego czasu, ETH nadal przekracza 2100 USD.

Binance Coin nieco spadł od wczorajszego rekordu ponad 350 USD i kosztuje około 340 USD. Cardano i THETA odnotowały niewielkie zyski, podczas gdy Litecoin (6%) i, co ważniejsze, Ripple (12%) i Uniswap (11%) są dobrze na zielono.

Niemniej jednak Polkadot jest największym zyskiem z pierwszej dziesiątki z ogromnym 22% wzrostem w skali 24-godzinnej. W rezultacie DOT pomalował własny ATH na 46,5 USD, a także stał się czwartą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Źródło:Cryptopotato

Udostępnij w social mediach:

Dodaj komentarz