Dogecoin zyskuje 10%. Musk potwierdza, że ​​będzie częścią jego skeczu w „SNL”

Dogecoin SNL

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, rzucił kolejną kość społeczności Dogecoin

Dogecoin po raz kolejny wystrzelił w górę po tym, jak dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, potwierdził, że szeroko omawiany skecz zatytułowany „Dogefather” „zdecydowanie” dotrze do nadchodzącego odcinka „Saturday Night Live”.   

pieseł
Zdjęcie: @ gshenanigans1

Moneta – mem wzrosła do 0,39 USD na giełdzie Binance po tweecie Muska. Jednak nie udało jej się odzyskać rekordowego poziomu 0,45 USD.

Niemniej jednak Dogecoin jest obecnie najlepiej działającą kryptowalutą w pierwszej dziesiątce CoinMarketCap, przyćmiewając zyski Ethereum.  

Jak donosi U.Today , token z motywem Shiba Inu zwiększył swoją kapitalizację rynkową o miliardy po tym, jak Musk opublikował na Twitterze mem o „The Dogefather” wraz z datą jego pojawienia się w zeszłym tygodniu na „SNL”.  

Pozostając wiernym swojemu stylowi, miliarder nie ujawnił nic więcej o swoim tajemniczym tweecie, ale krypto Twitter był pełen spekulacji.

Musk zadebiutuje jako gospodarz w „SNL” 8 maja, w dniu, w którym Dogecoin może wreszcie stać się częścią popkultury.

Boty pchają Dogecoina wyżej

Chociaż tweety Dogecoin są dla Muska tylko zabawą i grami, rynek z pewnością traktuje je z powagą.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób ludzie mogą tak szybko kupić monetę po tweetach Muska, to w rzeczywistości dlatego, że boty wykonują swoją pracę.

Świadomi zwyczajów przedsiębiorcy związanych z tweetowaniem, genialni programiści wymyślili mnóstwo skryptów, które automatycznie kupują monetę po każdej wzmiance o Musku. 

Źródło:u.today; zdjęcie: Business Insinder

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.