Dogecoin w pierwszej ósemce. 0,3$ po 100% wzroście

Dogecoin
DOGE Coinspector.pl

DOGE nadal rejestruje nowe rekordy i zaskakuje ludzi po tym, jak osiągnął 0,3 USD po trzycyfrowym wzroście cen. 

W kryptowalutach nie ma nudnych dni. Dziś popularna, memowa moneta DOGE gwałtownie wzrosła do nowego ATH o wartości 0,3 USD. Dzięki niesamowitemu wzrostowi, Dogecoin stał się ósmą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej i pod tym względem wyprzedził gigantów, takich jak Motorola i Delta Airlines. 

  • Dogecoin zawsze był w stanie przyciągać uwagę ludzi, a miniony tydzień nie był wyjątkiem.  
  • Cena DOGE wyniosła 0,06 USD 10 kwietnia, ale nie ma innego słowa, które by to lepiej wytłumaczyło, zyskała na wartości w ciągu kolejnych sześciu dni. 
  • Mówiąc dokładniej, cena monety gwałtownie wzrosła o 400% w tym okresie i zarejestrowała nowy rekord wszechczasów na poziomie 0,3 USD.
DOGE/USD
DOGE / USD. Źródło: TradingView
  • Aktywa znalazły się w pierwszej dziesiątce monet pod względem kapitalizacji rynkowej i kontynuowały rajd na północ, aż do obecnej, ósmej pozycji co do wielkości kryptowaluty. 
  • Ponadto Dogecoin przewyższył niektóre znane firmy z dziesięcioleciami historii. Według AssetDash, DOGE jest obecnie 400. największym aktywem pod względem kapitalizacji rynkowej. To stawia go przed takimi nazwami, jak Motorola Solutions, Komatsu i Delta Airlines. 
  • Jak wcześniej informowaliśmy, Dogecoin cieszy się imponującym przyjęciem ze strony celebrytów. Niedawno inwestor-miliarder i właściciel Dallas Mavericks, Mark Cuban, umożliwił DOGE płatności za towary i bilety dla swojego zespołu i obiecał, że nigdy nie sprzeda ani jednej monety. 
  • Mówiąc o aprobatach celebrytów, być może nikt nie jest bardziej głośnym zwolennikiem monety memowej inspirowanej Shiba Inu niż Elon Musk. Oprócz często tweetowania o tokenie, w tym wczorajszym zdjęciu “DOGE barking at the Moon”, Musk także kupił coiny synowi, kilka miesięcy temu. 
  • Gdyby Musk nadal trzymał monety dla swojego dziecka, tak zwany „maluch hodler” miałby spory zysk. Cena DOGE wynosiła 0,07 USD, kiedy Musk wydał oświadczenie, a obecna cena 0,24 USD oznacza zwrot z inwestycji w wysokości 250% w ciągu dwóch miesięcy. 
Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.