Dogecoin (DOGE) – 20 kwietnia ważnym dniem?

Doge Dogecoin pIeseł

Podczas gdy kwiecień był pozytywnym okresem dla aktywów cyfrowych, zbiorowa klasa aktywów przeszła pierwszą poważną korektę w miesiącu w ciągu ostatnich 24 godzin. 

Bitcoin został zepchnięty w dół, aby przetestować poziomy cen ostatnio obserwowanych 25 marca. Podczas gdy Ethereum na krótko spadło poniżej 2000 USD. Inne aktywa, takie jak Cardano, Binance Coin i Chainlink, również dotknęła korekta. Co ciekawe, nagłówki są obecnie kradzione przez ukochany Doge.

Źródło: 
Coingecko.com

Co zaskakujące, Dogecoin nie zarejestrował drastycznej korekty w ciągu ostatniego dnia. Jego spadek z 0,45 USD do 0,24 USD był stosunkowo wyważony i powolny po 300% wzroście. Powyższy wykres wyraźnie wskazuje na jego oddzielenie się od reszty rynku. To jest rzadkością w przypadku wzrostu monet o nastroje, a nie fundamenty. Jednak pozostaje pytanie, czy Dogecoin może to utrzymać?

Zacznij od podstaw: Dogecoin „Fundamenty”?

Źródło: intotheblock

Dane z InTheBlock sugerują, że adresy kupujące między 0,25 a 0,31 USD są obecnie bardziej bez pieniędzy. Aż 16 miliardów DOGE zostało kupionych przez 64 tysiące adresów w przedziale od 0,305 do 0,310 USD. Te konkretne adresy były obecnie bez pieniędzy i prawdopodobnie podkreślają poziom oporu dla bieżącej akcji cenowej.

Większość adresów kupujących DOGE przed 12 kwietnia lub poniżej 0,065 USD przynosi zyski (tj. 3,39 miliona adresów), co zwiększa obecne prawdopodobieństwo mieszania się poza obecnym przedziałem cenowym.

Hash rate odnotowała długoterminowy wzrost, co sugeruje zwiększoną stabilność i bezpieczeństwo sieci, z 179 TH / s 19 października 2020 r. Do 293 TH / s 15 kwietnia 2021 r.

Poniżej porównanie wykresów.

Źródło: Trading View

Wykres po lewej stronie uwzględnia poprzedni rajd Dogecoin obserwowany w pierwszym tygodniu lutego. Rosnąc o blisko 1100%, z czasem DOGE przeszedł odpowiednią fazę korekty. W niej aktywa spadły do ​​linii 0,50 Fibonacciego, co jest zwykle uważane za przyzwoity zakres kupna dla dowolnego aktywa.

Do początku kwietnia, aktywa kontynuowały konsolidację w tym zakresie i ustaliły zdrowy zakres wsparcia między 0,0473 USD a 0,0568 USD. Teraz każdy składnik aktywów zgodny z podstawami rynku byłby świadkiem maksymalnego dwukrotnego wzrostu w porównaniu z poprzednim szczytem i prawdopodobnie skonsolidowałby się przed kolejnym wzrostem.

Hojny cel to 0,14 dolara. Jednak Dogecoin wyrzucił zbiór zasad z okna i przekroczył oczekiwany szczyt o kolejne 167%, co jest faktyczną akcją cenową po prawej stronie. Jest to to samo euforyczne zachowanie naśladowane przez niektóre aktywa w 2017 roku, które pomogło w gwałtownym wzroście popularności DOGE. Podstawy nie wyjaśniają obecnego wykresu cen, ale społeczności nie przejmuje się tym, że kapitał napływa do ich kieszeni.

20 kwietnia: Co jest takiego specjalnego?

Odkąd narysowano narrację, że Dogecoin prawdopodobnie zyskuje na nastrojach rynkowych bardziej niż cokolwiek innego, Twitter obecnie eksploduje. Dogecoiners gromadzą się razem, aby prawdopodobnie wypchnąć mem-token 20 kwietnia lub 4/20:

#dogecoin 4/20 odnotował ogromną trakcję w ciągu ostatniego dnia, a statystyki Lunar Crush mówią same za siebie.

Źródło: LunarCrush

Zaangażowanie społeczne dla Dogecoin wynosi obecnie 931% z dominacją społeczną powyżej 536%. Uczucia otrzymane przez Dogecoin przekraczają wszelkie oczekiwania, biorąc pod uwagę, że Elon Musk nie napisał na Twitterze niczego o Dogecoin w ciągu ostatniego tygodnia.

Czy DOGE poleci na Księżyc?

Tydzień wcześniej rozsądne badanie rynku wskazałoby, że obecna pozycja cenowa Dogecoin jest absurdalna. Jednak, jak wyjaśniono wcześniej, uścisk społeczności na DOGE znacznie przekracza w tej chwili fundamenty i chociaż inwestowanie w aktywa pozostaje tak ryzykowne, jak to tylko możliwe, zwroty są po to, aby uzyskać odważnych inwestorów.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.