Czy powinniśmy inwestować w altcoiny: Tezos, Chainlink, Dogecoin itp.

Tezos Chainlink

Dominacja Bitcoina spada i obecnie wynosi 54,4%, podczas gdy altcoiny odnotowują wzrost dominacji, co prowadzi do wzrostu. Wśród altcoinów XTZ, LINK, DOGE i BAL zauważyły ​​zyski i warto się im bliżej przyjrzeć.

Dominacja Bitcoina || Źródło: Coinmarketcap.com

Zgodnie z powyższym wykresem, Binance Coin, Cardano, Polkadot, XRP, Litecoin i Uniswap mają znaczącą przewagę w porównaniu z innymi topowymi altami. Jednak altcoiny, które jeszcze nie oferują trzycyfrowych zwrotów, takich jak XTZ, zyskują na popularności w tym momencie wzrostu cen. Natywna platforma NFT Tezos rozpoczęła zbiórkę funduszy na Światowy Dzień Sztuki 16 kwietnia. Obroty handlowe Tezos wzrosły o ponad 83% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wydarzeniem napędzającym ten wzrost handlu jest zbiórka funduszy na platformie NFT i wydanie sieci testowej Tenderbake.

Wykres cen Tezos || Źródło: Coinmarketcap.com

Opierając się na wykresie cenowym Tezos, krótkoterminowy zwrot z inwestycji dla Tezos jest wysoki. Cena wzrosła z poziomu 2,4 USD do poziomu 7,2 USD w ciągu 3 miesięcy. Chociaż istnieją altcoiny z wysokim krótkoterminowym zwrotem z inwestycji, Tezos stale rośnie. Dodatkowo kapitalizacja rynkowa wzrosła o 5%, a HODLerzy gromadzący XTZ mogą już teraz księgować zyski. Presja sprzedażowa nie wpłynęła na cenę Tezos. Jednak w ciągu ostatniego dnia, gdy Bitcoin spadał na wykresach, bullish momentu Tezosa zatrzymał się.

LINK, DOGE

W przypadku LINK i DOGE wzrost cen wydaje się wydłużony. Zaczęło się, gdy altcoiny zaczęły rosnąć jako pierwsze, a po kilku poprawkach rajd był kontynuowany. Tak samo, jak DOGE jest w stanie odciąć trzycyfrowe zwroty, a 100% HODLy są opłacalne nawet po HODLingu przez mniej niż 12 miesięcy. Handlowcy są w byczych nastrojach na giełdach dla tych dwóch altcoinów. Przedłużony wzrost cen LINK z powodu powstrzymywania się HODLersów, wbrew presji sprzedaży. Doprowadziło to do wyższego zwrotu z inwestycji dla krótkoterminowych HODLerów i handlowców.

Chociaż Balancer nie plasuje się wśród 100 najlepszych altcoinów, ponad 80% HODLerów BAL utrzymuje go przez mniej niż 12 miesięcy. Mimo to prawie wszystkie HODLy są dochodowe. Są to interesujące podobieństwa między tymi altcoinami. Obecnie te cztery altcoiny rosną, a wraz ze spadającą dominacją Bitcoin, oczekuje się, że te altcoiny będą nadal rosły w dłuższej perspektywie. To jednak nie chroni ich przed korektami cen, a ponieważ BTC uderzyło w ostatni dzień, wiele z tych altów również odnotowało spadek wartości w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło:AMBcrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.