Czy Cardano zdobędzie 4 USD do końca tego roku?

Bitcoin i Ethereum to dwa największe i dobrze znane kryptowaluty. Ale konkurent zajmuje trzecie miejsce, po spektakularnym wzroście w tym roku.

Cardano (i jego natywny token ADA) odnotował godny uwagi wynik. W okresie od początku roku do końca roku odnotowano wzrost o 1 027%. Mimo, że weszło w okres dużej konsolidacji, wkrótce rozpoczęło drogę powrotną. Obecnie notowane jest na poziomie 2,15 USD, co oznacza wzrost o 1,2% w ciągu 24 godzin.

Źródło: CoinMarketCap

Rozpoczyna się bycza narracja Cardano?

Dyrektor generalny jednej z wiodących na świecie niezależnych firm doradztwa finansowego jest z pewnością byczy na ADA. Nigel Green z grupy deVere podczas rozmowy z Business Insider wyraził optymistyczne spojrzenie na tę popularną alternatywę.

Green powiedział, że nie potrwa długo, zanim Cardano osiągnie nowe szczyty dzięki szerszemu rajdowi kryptowalut. Głównie ze względu na niedawną modernizację technologiczną, w połączeniu z reputacją „zielonej” waluty. W związku z tym, „… może wkrótce osiągnąć nowe maksima i ostatecznie osiągnąć 4 dolary do końca roku” – dodał.

Z pewnością token przebył długą drogę, skąd rozpoczął swoją podróż. „Cardano ma wyraźną trajektorię w górę i nie ma powodu sądzić, że w najbliższym czasie to się zatrzyma” – powiedział dziennikarzowi. Co więcej, dodał:

„Ludzie mówią, że wzięło się „znikąd” i jest „sukcesem z dnia na dzień”, ale to nieprawda. Został stworzony przez współzałożyciela Ethereum, Charlesa Hoskinsona i uruchomiony w 2017 roku, a eksperci poważnie obserwowali go z rosnącym zainteresowaniem od ponad 18 miesięcy.

Prognozy Greena

Prognozy Nigela Greena z zeszłego miesiąca, że ​​cardano osiągnie 3 dolary, okazały się trafne. Zielony ADA miałby gwałtownie wzrosnąć na początku września. Dokładnie to zrobił. Altcoin osiągnął najwyższy poziom 3,10 USD 2 września. Cena jednak nieco spadła w momencie pisania. Niezależnie od tego Green jest przekonany, że Cardano będzie w stanie odbić się wraz z innymi czołowymi kryptowalutami, korzystając jednocześnie ze swojego zielonego kredytu. W związku z tym, do końca 2021 r. wyniesie 4 dolary.

Wieloletni fan Cardano, Green stwierdził:

Przez długi czas byłem byczy na Cardano, pośród innych kryptowalut. Ale teraz jest prawdziwe poczucie, że zaraz wybuchnie.

Warto zauważyć, że Cardano zostałoCo ciekawe, Cardano zostało dodane do deVere Crypto, zgodnie z oficjalnym blogiem. Dołączył do innych głównych walut cyfrowych, w tym Bitcoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, XRP i Dogecoin.

Niedawna konsolidacja może narazić Cardano na ryzyko 23% wyprzedaży. Różne wskaźniki, takie jak RSI czy Awesome Oscillator, podniosły czerwoną flagę. Oznaczając tym samym spadek ceny.

Oczekuje się, że ADA spadnie do strefy wsparcia 1,70-1,84 USD

Udostępnij w social mediach: