Cryptocurrency World Expo – już 9 i 10 marca w Warszawie

Jest to już piąta edycja targów Cryptocurrency World Expo, które odbędą się w dniach 9-10 marca, 2022 roku w Warszawie.

W czasie tego dwudniowego wydarzenia będziesz mógł poznać i wysłuchać przedstawicieli topowych firm z całego świata wykorzystujących blockchain i zagłębić się w tajniki świata kryptowalut. Znaczna część targów poświęcona jest technologii Blockchain oraz jej zastosowaniu w poszczególnych sektorach biznesu, dlatego członkowie innych branż niż stricte krypto mogą skorzystać na tym wydarzeniu.

Harmonogram targów został dobrany w taki sposób, aby objąć różne kluczowe kwestie z zakresu technologii Blockchain. Takie jak: płatności, zarządzanie aktywami, charakterystyka giełd, regulacje prawne, bezpieczeństwo cybernetyczne, przepisy podatkowe oraz wiele innych. Odpowiednia atmosfera i klimat sprzyjający podczas nawiązywaniu nowych kontaktów są bardzo istotnymi elementami każdego wydarzenia o charakterze finansowo-edukacyjno-rozwojowym. Dlatego Cryptocurrency World Expo odbędzie się w sali konferencyjnej w centrum handlowym „Złote Tarasy”, położonym w samym centrum Warszawy.

Ponad 1400 uczestników będzie miało okazję wspólnie spotkać się i wysłuchać czołowych ekspertów z branży kryptowalut i finansów. Na wydarzeniu czeka Cię kilkanaście paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli z branży. Ceremonia wręczenia nagród, wyjątkowe doświadczenie networkingowe, huczne after party i wiele innych niezapowiedzianych atrakcji!

Bilety są już wyprzedane, natomiast zapraszamy do zakupy PPV, dzięki któremu będzie można obejrzeć wydarzenie online:

https://ppv.cryptocurrencyworldexpo.io

Fanpage Facebook:
https://www.facebook.com/CryptocurrencyWorldExpo

Twitter:

https://twitter.com/CryptoExpo22

Linkedin:

https://www.linkedin.com/cryptocurrency-world-expo

Udostępnij w social mediach: