Crypto Roast – Bezpieczeństwo smartkontraktów

Crypto Roast to nowy, polski kanał YT, do którego Tymoteusz Staworzyński zaprasza twórców projektów kryptowalutowych.

Tymoteusz posiada prawie 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu firm oraz zarządzaniu dużymi korporacjami. Także działami sprzedaży czy marketingu w takich markach jak Hilton, Accor, IHG. Inwestuje na rynku krypto od 2018 roku, współpracuję z kilkoma polskimi projektami oraz jestem członkiem prywatnych VC.

Crypto Roast to kanał na youtube, gdzie zapraszam projekty na szczerą rozmowę na temat ich działań, wyników i planów. Nie ma scenariusza a rozmówca nie zna pytań. Natomiast ja jestem przygotowany z tematów tokenomii, marketingu, prowadzenia biznesu jakim jest projekt czy kwestii prawnych i finansowych. Między poszczególnymi “Roastami” pojawia się także seria “Gorące Rozmowy”. Tu zapraszam do dyskusji ekspertów w danej dziedzinie i ludzi sukcesu i są to filmy stricte edukacyjne.

Najnowszy film z serii “gorące Rozmowy” na Crypto Roast: 

Jak bezpiecznie inwestować w kryptowaluty z Rafałem Kiełbusem i Tomaszem Kowalczykiem.

Wraz z Tomaszem Kowalczykiem oraz Rafałem Kiełbusem – najbardziej rozpoznawalnymi programistami blockchain w Polsce rozmawialiśmy o tym na co należy zwrócić uwagę podczas “researchu” projektu z jednej strony, a z drugiej podkreślić jak istotne dla samych projektów powinno być bieżące audytowanie smart kontraktów. “Każdy czas jest dobry na audyt kontraktu, niezależnie od sytuacji na rynku” mówi Tomek Kowalczyk a “najlepiej robić to co kwartał wybierając za każdym razem innego dostawcę”, dodaje. 

Solidna dawka wiedzy zamknięta w jednej godzinie rozmowy! Zadając pytania, na które odpowiedź powinien znać każdy projekt i inwestor stworzyliśmy prostą instrukcję jak odsiać potencjalne zagrożenie od solidnego projektu pod kątem bezpieczeństwa smart kontraktu.

Kanały społecznościowe:

YT: https://youtube.com/c/CryptoRoast

TG: https://t.me/crypto_roast_ann

TT: https://mobile.twitter.com/cryptoroast_

Udostępnij w social mediach: