Crypto.com zawiera umowę z klubem piłkarskim Angel City

Giełda kryptowalut Crypto.com podała do informacji publicznej, iż w dniu 21 grudnia 2021 r. nawiązała długoterminową współpracę z Angel City Football Club (ACFC) znajdującej się w Los Angeles. Tym samym giełda stała się oficjalnym i wyłącznym partnerem klubu.

crypto.com

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o samej zawodowej drużynie piłkarskiej kobiet ACFC. której siedziba znajduje się w Kalifornii. Jak wynika z oficjalnych informacji, ACFC ma rozpocząć grę już w 2022 r. Zespół ten został założony przez znaną aktorkę Natalie Portman.

Przewodnim motywem zawarcia tej umowy, jak wskazano w komunikacie na oficjalnej stronie Crypto.com miało być wsparcie edukacji finansowej, niezależności i wzmocnienia finansowego. Takie działania niewątpliwie znacząco wpływają nie tylko na względy finansowe drużyny. Przede wszystkim na rozszerzanie dostępu do wiedzy i świadomości w zakresie kryptowalut w różnych społecznościach na całym świecie.

Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką Web3 i kryptowaluty zmieniają nasz świat, chcemy mieć pewność, że kobiety są wprowadzane w podróż jako inwestorki i kreatorki. Współpraca z Crypto.com była naturalnym dopasowaniem, biorąc pod uwagę ich przywództwo w tej przestrzeni i misję wyrównania szans w zakresie kryptowalut. Cieszymy się, że możemy z nimi współpracować, aby edukować naszą społeczność i graczy w zakresie kryptowalut i umożliwić naszym graczom korzystanie z mocy NFT do łączenia i tworzenia głębszych relacji ze swoimi fanami.

podkreśla współzałożycielka i Prezes ACFC Julie Uhrman.

Takie działania nie są jednak niczym nadzwyczajnym z uwagi na posiadane już partnerstwa sportowe. Crypto.com w 2021 r. może poszczycić się również nabyciem praw do nazwy dawnej siedziby obiektu Los Angeles AEG Lakers w Staples Center. Jest on oficjalną siedzibą NBA Los Angeles Laker czy LA Clippers. Co więcej, giełda podjęła współpracę również z jedną z największych firm zajmujących się promocją sztuk walki – UFC. W konsekwencji partnerstwo z ACFC jest dodatkowym efektem wzmacniającego się globalnego partnerstwa sportowego wśród branży kryptowalutowej.

Udostępnij w social mediach: