Coinspector.pl – krótka instrukcja korzystania z serwisu

Agregowanie najlepszych niusów z wartościowych, polskich serwisów krypto, to spore ułatwienie dla czytelników i obserwatorów rynku kryptowalutowego.

Coinspector pobiera niusy z serwisów krypto w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w momencie publikacji artykułu na stronie X, zaraz po jego publikacji u źródła, pojawia się w naszym serwisie.

Nie pobieramy treści. Pobieramy tylko nagłówki, grafiki i kilka pierwszych zdań, żeby nie ucierpiało na tym SEO oraz liczba odwiedzin w danym serwisie (etyka zawodowa, algorytm Google itd).

Klikając na interesujący Ciebie tytuł, serwis przenosi Cię do artykułu źródłowego.

Obsługa

Żeby pomieścić jak najwięcej wartości, musieliśmy wprowadzić kilka dodatków, które wymagają obsługi użytkownika.

Pierwszy z nich to rozsuwana lista artykułów danego serwisu:
Wyświetlany artykuł jest ZAWSZE najnowszym artykułem. Żeby przejrzeć listę kolejnych artykułów, należy je rozwinąć (czerwona strzałka na obrazku) :

Kolejnym dodatkiem. jest możliwość zmiany wyglądu serwisu na ciemny. To zdecydowanie ułatwia czytanie wieczorem lub zmęczonym oczom. Przełącznik umieściliśmy w prawym, dolnym rogu, żeby nie zasłaniał treści. Jest zakotwiczony, co oznacza, że bez względu na jakim etapie przewijania strony jesteś, on zawsze będzie w tym samym miejscu.

Serwis jest w pełni responsywny. Dbamy o to, żeby wyświetlał się perfekcyjnie na każdym urządzeniu a zwłaszcza w Waszych smartfonach.

Aplikacja

W związku z powyższym, nie potrzebujemy appki. Wystarczy, że w swojej przeglądarce smartfonowej, dodasz nas do ekranu głównego:

Ikonka na ekranie

Reklamy

Sami ich nie lubimy ale inaczej serwis nie będzie na siebie zarabiał. Podeszliśmy jednak do tematu nieco inaczej.
Każdy kto chce zareklamować się w środkowym bannerze, musi dać coś naszym czytelnikom. Nawet jeśli mają link referencyjny, to tylko dla potwierdzenia reklamodawcy, że użytkownik przyszedł z serwisu Coinspector.pl
Reklamy w prawym boksie (monitor) lub na samym dole (smartfon) pozwalają na utrzymanie serwisu. Klikajcie! Dla was to klik, dla nas zawsze kilka groszy na opłaty.

Brave

Jesteśmy zweryfikowanym wydawcą Brave. Reklamy, które wyświetlą się Wam, dają wam tokeny BAT.
Nie pogniewamy się za “napiwki” 😉 Będziemy wiedzieć, że nasza praca jest doceniana i nie pójdzie na marne.

Co jeszcze?

W związku z tym, że agregujemy również artykuły z serwisów zagranicznych, postanowiliśmy najciekawsze tłumaczyć i przekazywać Wam polskojęzyczną treść.

Oczywiście najnowsze artykuły znajdziecie zawsze na stronie głównej. Zbiór wszystkich artykuły własnych, znajdziecie w menu AKTUALNOŚCI.

Podmenu KALENDARZ WYDARZEŃ, (NARZĘDZIA) zawiera wybrane, najciekawsze i najnowsze wydarzenia w projektach kryptowalutowych (aktualizacje, airdropy, listingi itp)

PORADNIKI dostarczają nam: JPKTRADERS.pl oraz Darek Rydwelski (Krypto Analizy)

KANTOR utrzymywany jest przez Bitcan.pl – co zapewnia Wam bezpieczeństwo transakcji podczas zakupu Bitcoina.

Wciąż pracujemy i zmieniamy niektóre funkcje aby serwis zawierał głównie niezbędne informacje. W kolejnych etapach będziemy dodawać niezbędne narzędzia.

Życzymy miłego korzystania z serwisu Coinspector.pl

Bayo.

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.