Coinbase listuje Cardano. Komentarz Charlesa Hoskinsona

Coinbase umieścił ADA w obu swoich aplikacjach mobilnych, Charles Hoskinson komentuje ten ważny kamień milowy dla ADA i Cardano

Coinbase napisał na Twitterze, że natywny token Cardano. ADA jest teraz dostępny zarówno w aplikacjach na iOS, jak i na Androida.

W komunikacie prasowym, opublikowanym dziś w U. Charles Hoskinson skomentował ten kluczowy kamień milowy dla łańcucha blokowego Cardano i społeczności.

6586_0
Zdjęcie za pośrednictwem Twittera

ADA zostało dodane do Coinbase

Jak doniosło U. Today wcześniej, ADA Cardano zostało uruchomione na Coinbase Pro poprzedniego dnia i osiągnęło najwyższy w historii poziom 1,88 USD.

Teraz moneta jest dostępna w obu mobilnych aplikacjach handlowych prowadzonych przez Coinbase. Dzięki tej głównej giełdzie kryptograficznej z siedzibą w USA, ADA jest teraz dostępna dla ponad 43 milionów użytkowników w ponad 100 krajach.

Moneta jest dostępna w parach z Bitcoinem i głównymi walutami fiducjarnymi – USD, GBP i EUR.

W chwili pisania tego tekstu ADA zmienia właściciela po cenie 1,28 USD, zgodnie z CoinMarketCap.

Moneta została zintegrowana z Coinbase za pośrednictwem otwartego standardu Rosetta giełdy, z którego IOHK (firma stojąca za Cardano) planuje również korzystać w przyszłości.

Charles Hoskinson mówi o nowym, wielkim kamieniu milowym

Coinbase wylistowało ADA (trzecią co do wielkości kryptowalutę), ponieważ łańcuch bloków Cardano wciąż się rozwija i rozszerza swoje funkcje.

W tej chwili dodawane są inteligentne kontrakty, zasoby natywne i staking. 1 marca na platformie miała miejsce aktualizacja „Mary”.

Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum i założyciel IOHK, nazwał umieszczenie ADA na liście Coinbase kolejnym znaczącym kamieniem milowym dla Cardano, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy moneta stała się dostępna dla tak ogromnej liczby użytkowników.

Źródło/tłumaczenie: U.Today

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.