Coinbase łączy się z PayPal, aby umożliwić łatwe zakupy kryptograficzne

Coinbase pozwoli teraz użytkownikom kupować kryptowaluty za pomocą kont PayPal.

Ten ruch, który został ogłoszony w czwartek, jest głównym sygnałem rosnącej akceptacji kryptowalut. To także poważna ekspansja w finansowaniu Coinbase.

Kupowanie kryptowalut powinno być łatwe

“Kupowanie kryptowalut powinno być proste i łatwe”, powiedział Coinbase w poście na blogu ogłaszającym partnerstwo. „Jednak przenoszenie pieniędzy w tradycyjnym świecie finansów może być czymś innym”.

Aby korzystać z Paypal na Coinbase, użytkownicy wybiorą Paypal jako metodę płatności przy zakupie kryptowalut. Następnie zostaną przeniesieni do ekranu logowania Paypal. Coinbase wyjaśnił:

Za pomocą konta Paypal możesz dokonać zakupu do 25 000 $ dziennie.

Oprócz umożliwienia Paypal jako źródła finansowania, „klienci w USA mogą kupować kryptowaluty za pomocą połączonego konta bankowego za pośrednictwem ACH lub przelewu bankowego, karty debetowej [lub] środków z portfela Coinbase USD”.

Coinbase dodał:

„W nadchodzących miesiącach rozszerzymy możliwość kupowania kryptowalut przy użyciu środków z Paypal na więcej krajów. Wypłaty gotówki na Paypal są już dostępne w USA, Kanadzie, UE i Wielkiej Brytanii ”.

Coinbase mówi, że aby skorzystać z nowej opcji, możesz dodać swoje konto PayPal za pomocą opcji „Dodaj metodę płatności”, która łączy się z ekranem logowania PayPal. Zakupy dokonywane przez PayPal są ograniczone do 25 000 $ dziennie lub 0,46 Bitcoina. Karty debetowe i konta bankowe połączone z kontem PayPal mogą być używane do kupowania kryptowalut. W Coinbase FAQ zauważono, że funkcja nie obsługuje metod płatności, takich jak karty przedpłacone lub karty kredytowe.

Coinbase zapewnia klientom ze Stanów Zjednoczonych funkcje sprzedaży PayPal od 2016 r. i możliwości wypłat od końca 2018 r. Dwa miesiące później rozszerzył tę opcję na większą część Europy. Wypłaty gotówkowe są realizowane w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Kanadzie.

Wiadomości pojawiają się po Crypto On Venmo

Wiadomość pojawiła się po tym, jak aplikacja płatnicza PayPal peer-to-peer (P2P), Venmo, ogłosiła na początku tego miesiąca, że ​​oferuje teraz około 77 milionom użytkowników bezpośrednią ścieżkę do świata kryptowalut. Aplikacja umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash. Użytkownicy mogą konwertować swoją cyfrową walutę na fiat, aby realizować transakcje z 29 milionami globalnych sprzedawców za pomocą aplikacji Checkout with Crypto. Firma PayPal potwierdziła, że ​​w momencie zakupu nie będzie żadnych opłat.

Sam Paypal oferuje również kupowanie, sprzedaż i przechowywanie wybranych kryptowalut. Ponadto firma uruchomiła usługę „kasy za pomocą kryptowalut”, umożliwiającą użytkownikom wydawanie monet u milionów sprzedawców . Jednak w przeciwieństwie do Coinbase, warunki świadczenia usług Paypal stanowią, że „Nie będziesz w stanie przesyłać aktywów kryptowalutowych z centrum kryptowalut do innego portfela kryptowalut”.

ETH / USD utrzymuje się w przedziale od 2700 do 2800 USD przez ostatnie 24 godziny. Wykres ETH / USD z tradingview.com

Źródło: Bitcoinist.com;

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.