Charles Hoskinson ujawnia znaczące aktualizacje dla Cardano (ADA)

Podczas gdy cena ADA ma na celu poprawę ceny po jej gwałtownym spadku, założyciel Cardano zasugerował nadchodzące produkty i istotne ulepszenia sieci.

Zdecentralizowany projekt open-source obsługujący publiczną platformę blockchain dla inteligentnych kontraktów. Cardano planuje wdrożyć kilka znaczących ulepszeń w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Podczas niedawnego wywiadu założyciel projektu, Charles Hoskinson, zauważył również, że Cardano negocjuje potencjalne partnerstwa z wieloma nazwami branżowymi, takimi jak Celsius, Fireblocks i Prime Trust.

Znaczące aktualizacje dla Cardano

33-letni współzałożyciel Ethereum opowiedział o nadchodzących planach swojego obecnego projektu podczas wywiadu z Financial Fox. Chociaż nie udało mu się podać dokładniejszych informacji na temat tego, co się zbliża, powiedział, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy w sieci pojawi się wiele „inteligentnych umów”.

Jednocześnie dział badawczy Fundacji Cardano pracuje nad kilkoma nowymi wdrożeniami:

„Zamierzamy ogłosić kilka nowych rzeczy, takich jak instytut inteligentnych kontraktów, który specjalizuje się w projektowaniu inteligentnych kontraktów osadzonych na uniwersytecie”.

Założyciel Cardano powiedział, że on i jego zespół spotkali się z przedstawicielami Prime Trust, Fireblocks, SingularityNET i Celsius, aby omówić potencjalne partnerstwa, takie jak wsparcie dla Cardano.

Uważa, że ​​integracje w większych firmach, takich jak wyżej wymienione nazwy, mogą poprawić przyswajanie całego ekosystemu.

„Potrzebujesz tego dla dApps, potrzebujesz tego, aby wkroczyli inwestorzy instytucjonalni, potrzebujesz tego dla różnych rodzajów aktorów i to właśnie pochłania większość naszego czasu jako firmy”.

Cardano planuje wypuścić swój długo oczekiwany Hard Fork Combinator (HFC) o nazwie Mary, 1 marca, a wszystkie kontrole jakości i deweloperów odbędą się 24 lutego.

Wydajność cenowa ADA

Natywna kryptowaluta Cardano, ADA, znalazła się wśród najlepszych graczy w ciągu ostatnich kilku tygodni, w pełni wykorzystując bull run.

Aktywa wkroczyły w nowy rok z ceną 0,16 USD, ale zyskały na wartości w kolejnych tygodniach. Kilka dni temu ADA przekroczyła 1 dolara i kontynuowała marsz na północ do nowego trzyletniego rekordu powyżej 1,20 dolara. Jednak po tym 650-procentowym wzroście ceny nastąpiła ostatnia korekta na rynku kryptowalut .

ADA kosztował około 1,15 USD, gdy nastrój się zmienił, a niedźwiedzie przejęły kontrolę. W ciągu około 24 godzin wartość aktywów spadła o ponad 30% i spadła poniżej 0,80 USD. Niemniej jednak od tego czasu odzyskał trochę gruntu i ponownie zbliżył się do 1 dolara.

ADAUSD. Źródło: TradingView

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.