Chainlink, Monero, Ethereum. Analiza 8 maja

Przewidywano, że Chainlink spadnie do 45,6 USD w wyniku presji sprzedaży. Monero musiał bronić 440 USD, aby uniknąć spadkowego zwrotu o 180 USD. Ethereum błysnął kilkoma czerwonymi sygnałami wskazującymi na nadchodzącą korektę.

Chainlink [LINK]

Źródło: LINK / USD , TradingView

Chociaż Chainlink odszedł na północ od kanału spadkowego, jak przewidywano w poprzedniej analizie , zyski były ograniczone do około 50 USD, a w ciągu ostatnich kilku sesji odnotowano pewną sprzedaż. Spadek w kierunku 45,6 USD wydawał się prawdopodobny w kolejnych sesjach.

Dane techniczne pokazały, że LINK utrzymuje zwyżkę na rynku od końca kwietnia. Awesome Oscillator utrzymywał pozytywne odczyty przez ostatnie dwa tygodnie, podczas gdy RSI przekraczał 50. Jednak można to również zinterpretować jako znaki ostrzegawcze przed nadchodzącą korektą. W przypadku odwrócenia poziomu 45,6 USD możliwa jest wydłużona wyprzedaż aż do poziomu 38 dolarów. Aby uzyskać korzystny wynik, byki musiałyby ubiegać się o region powyżej 50-52 USD.

MONERO [XMR]

Źródło: XMR / USD , TradingView

Monero obronił 380-388 USD przed spadkową presją, co pozwoliło na wzrost powyżej 440 USD. XMR wzrósł do 517 USD, zanim nastąpiła korekta. Pomimo wycofania, Supertrend Indicator przedstawił sygnał kupna na obecnym poziomie, ale zmieniłby się na sprzedaż, gdyby XMR spadł poniżej nowo odwróconego znaku 440 USD.

Awesome Oscillator zanotował serię czerwonych słupków, gdy rynek odczuwał bessę. Jeśli XMR odbije się od wspomnianego wsparcia, ale nie będzie w stanie przebić się powyżej 517-520 USD, spodziewaj się pewnego ruchu w najbliższych dniach.

Ethereum [ETH]

Źródło: ETH / USD , TradingView

Kilka wskazań na rynku sugerowało nadchodzący zwrot dla największego na świecie altcoina . Pierwszym z nich było utworzenie kanału w górę w 4-godzinnym przedziale czasowym – trend niedźwiedzi. Drugi to trend spadkowy widoczny na Awesome Oscillator . Pokazało to nie tylko niedźwiedzią dywergencję w stosunku do ceny, ale także pokazało osłabienie presji zakupowej. Spadający ADX również działał przeciwko dalszemu wzrostowi cen.

Podczas gdy poprzednia analiza wspominała, że ​​ETH może utrzymać wyższe poziomy, byki muszą uważać na wyjście na południe od 3200 USD. Może to doprowadzić do dalszych strat w regionie 2800 USD.

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: