Chainlink – droga do 50 $. Kiedy, jak i dlaczego

LINK stale zyskiwał na wartości w ostatnim tygodniu a cena jest na poziomie 29,79 USD, co oznacza wzrost o 7% w ciągu ostatnich 24 godzin. 

Pomimo powolnego ale stałego wzrostu ceny, wolumen wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin o 22%. Cena LINK nadal była oddalona o 43% od ATH wynoszącego 52,88 USD. Altcoin koncentruje się w 77% portfelach HODLerów, z których prawie 70% jest dochodowe.

Rajd LINK jest widoczny w rosnącym wolumenie transakcyjnym o wartości 4,44 miliarda dolarów (w zeszłym tygodniu). Sentyment On-chain jest niedźwiedzi, ale LINK nadal pozostaje niedoceniany. Altcoin powoli się odradza, jednak cena jest obecnie powyżej 200-dniowej średniej kroczącej. Te wskaźniki wspierają narrację o długoterminowym rajdzie.

LINK wykres cen | Źródło: CoinGecko

Dzięki nowym partnerstwom i integracjom, rajd LINK prawdopodobnie będzie dłuższy, podobnie jak w pierwszym tygodniu maja 2021 r. W ciągu ostatnich 2 lat DeFi ruszyło do przodu i jednocześnie zwolniło pod względem kapitalizacji rynkowej, popytu i użytkowników na giełdach. Wyobrażenie sobie rozwoju DeFi bez wyroczni (Oracles) Chainlink może być trudne. Korelacja LINK z BTC wynosi obecnie 0,94, a wysoka korelacja z BTC jest kluczowym czynnikiem napędzającym wzrost cen.

Spadła liczba dużych transakcji, a sieć prawdopodobnie odnotuje większy wolumen i liczbę wszystkich transakcji. Na najlepszych giełdach, Binance, Huobi Global i Coinbase wolumen obrotu wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin. Wśród innych wskaźników, nierównowaga wolumenu kupna-sprzedaży, wspiera wzrost do poziomu 50 USD. Dynamika rynku kontraktów terminowych wspiera niedźwiedzią narrację i może nastąpić spadek poniżej poziomu 25 USD.

Odpływy z giełd wyniosły 547,8 miliona dolarów zeszłym tygodniu, a wpływy 431,8 miliona dolarów. Obecnie LINK zajmuje 12 miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Wzrost prawdopodobnie umieści Link w pierwszej dziesiątce, dodatkowo zwiększając popyt ze strony inwestorów instytucjonalnych i dużych inwestorów.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: