Chainlink, Augur, Enjin – analiza 15 kwietnia

Możemy oczekiwać, że Chainlink ustabilizuje się na poziomie 36,6 USD lub 35,2 USD przed wznowieniem swojej trajektorii w kierunku północnym. Augur przewidział zachowanie dystansowe, podczas gdy Enjin Coin przechylił się, aby oderwać się na północ od spadającego klina.

Chainlink [LINK]

Źródło: 
LINK / USD , TradingView

Z rocznymi zwrotami na poziomie 215%, Chainlink do tej pory radził sobie solidnie w 2021 roku. Cena była szczególnie zwyżkowa od końca marca, a przełamanie symetrycznego trójkąta podniosło cenę do nowego ATH nieco powyżej 38 USD. RSI jest w odwrotnym kierunku od strefy wykupienia i sugeruje pewną stabilność przed kolejnym ożywieniem. Może to mieć miejsce na poziomie wsparcia 36,6 USD lub 35,2 USD.

Squeeze Momentum Indicator pokazuje silny rynek byczy z wysokim wolumenem. Po niewielkim spadku trend wzrostowy LINK prawdopodobnie przekroczy 45 USD w nadchodzących tygodniach.

Augur [REP]

Źródło: 
REP / USD , TradingView

Przebicie powyżej głównego punktu oporu na poziomie 44,4 USD wzmocniło Augura na północy, w 4-godzinnym przedziale czasowym, a cena osiągnęła szczyt na 58 USD. Od tego czasu cena poruszała się w malejącym kanale, a wybicie ponownie pchnęło REP powyżej poziomu 50 USD. Jednak warunki rynkowe w czasie publikacji były neutralne, a traderom radzono czekać i obserwować przed kolejną huśtawką.

RSI w przedizle 50, a żadna ze stron nie podyktowała ruchu. Awesome Oscillator był niedźwiedzio-neutralny i pokazywał słaby ruch. Sugerowało to pewien ruch dystansowy przed wybiciem. Gdy nastąpi wybicie w kierunku północnym, poziomy, na które należy uważać, obejmują linie oporu na 53,27 USD i 57,15 USD.

Enjin Coin [ENJ]

Źródło: 
ENJ / USD , TradingView

W 4-godzinnym przedziale czasowym Enjin Coin poruszył się w opadającym klinie i wydawało się prawdopodobne, że wyłamie się z wzorca. Wskaźniki przyjęły jednak negatywną postawę i ENJ może zobaczyć niższe poziomy, zanim nastąpi wzrost.

W rzeczywistości MACD groziło spadkiem poniżej połowy linii, a jego histogram pokazywał wznoszące się czerwone świeczki. OBV pokazał niższe wzrosty i sprzedaż na rynku ENJ. Silny poziom wsparcia wyniósł 2,65 USD, a cena prawdopodobnie uległaby wybiciu przed dotknięciem tego punktu. Jeśli cena spadnie poniżej wspomnianego wsparcia, możliwy będzie wydłużony scenariusz niedźwiedzi.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.