Chainlink – analiza 25 kwietnia

Chainlink porusza się w szybkim tempie w przestrzeni kryptowalut, ponieważ coraz większa liczba projektów przyjmuje jego wyrocznie.

Mimo że jego token Chainlink był świadkiem trendu spadkowego, składnik aktywów próbował osiągnąć stabilność. W czasie publikacji, cena Link wynosiła 32,32 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosiła 13,18 miliardów USD.

Wykres jednogodzinny Chainlink [LINK]

Źródło: LINKUSD na TradingView

Cena Chainlink doświadczyła w kwietniu dwóch dużych spadków, z powodu których została obecnie ograniczona w wąskim przedziale. Pierwszy miał miejsce 22 kwietnia, kiedy nagła zmienność spowodowała, że ​​LINK spadł z blisko 40 $ do 28 $. Jednak gdy cena pokonała niedźwiedzie i osiągnęła 35 USD, niedźwiedzie ponownie weszły na rynek i rozpoczął się kolejny trend spadkowy.

Cena wyrwała się z kanału spadkowego i rosła, ale przy oporze na poziomie 32,70 USD LINK będzie potrzebował dodatkowego impulsu, jeśli planuje przekroczyć ten poziom.

Rozumowanie

LINK już wcześniej testował aktualny opór, ale nie był w stanie go przekroczyć. Kiedy podejmuje kolejną próbę, zmienność pozostała niska, ale linia sygnału przesunęła się pod świecami. Jeśli zmienność wzrośnie, cena może wzrosnąć, ale biorąc pod uwagę poprzednie trendy, może odrzucić ten opór i ponownie spaść.

Aktywa już osiągnęły równowagę, gdy zbliżyły się do oporu, a obecnie RSI pozostał na poziomie 52. Sugerowało to, że presja zakupowa spadała, gdy LINK osiągnął 32 USD i sprzedający mogą przejąć. W międzyczasie tempo wzrostu sprzyjające kupującym nadal było ujemne, co oznacza, że ​​zmiana cen będzie trudna do osiągnięcia.

Kluczowe poziomy

Poziom podstawowy: 31,98 USD
Take Profit: 30,71 USD
Poziom Stop: 32,93 USD
Ryzyko do nagrody: 1,34

Wniosek

Obecny rynek Chainlink miał do czynienia z trudnym przedziałem cenowym. Biorąc pod uwagę niską zmienność, rynek, choć zwyżkowy, może się odwrócić i przetestować wsparcie na 30,79 $. Wzrost zmienności może pomóc w przebiciu ceny poza poziom oporu i utrzymać cenę powyżej niego.

Źródło:AMBCrypto, Obraz Jarda Šma z Pixabay

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.