Cardano (ADA) flirtuje z 2 USD przed wielkim ogłoszeniem

Cardano ma ogromny dzień przed ogłoszeniem wielkiej inteligentnej umowy.

Cardano (ADA) , natywna kryptowaluta tytułowego blockchaina typu proof-of-stake, osiągnęła dziś 12-tygodniowy, najwyższy poziom 1,99 USD na giełdzie OKEx.

Obecnie dzieli ją mniej niż 20 procent od ATH 2,45 USD, który został zarejestrowany 16 maja, po wzroście o 42 procent w ciągu zaledwie tygodnia.

Wykres ADA tradingview.com

Warto zauważyć, że Cardano jest jedyną 20 najlepszych kryptowalut, która świeci się obecnie na zielono, zgodnie z danymi CoinMarketCap .

ADA jest teraz na dobrej drodze do zdobycia trzeciego miejsca od Binance Coin (BNB).

Ostatnie odrodzenie kryptowaluty nie jest zaskakujące dla tych, którzy są na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami IOHK. 

Udzielanie kredytu Ethereum

W międzyczasie Hoskinson włączył się w debatę Bitcoin vs. Ethereum, która niedawno osiągnęła punkt wrzenia z powodu uporczywego odrzucania drugiego co do wielkości łańcucha bloków przez dyrektora generalnego Twittera Jacka Dorseya.

Twórca Cardano pochwalił konkurencyjny projekt, który współtworzył. W swojej odpowiedzi do krypto ewangelisty Anthony’ego Pompliano, stwierdził, że jest lepszy niż Bitcoin. W lipcu Hoskinson podczas wywiadu z Lexem Fridmanem porównał króla kryptowalut do wyblakłej gwiazdy futbolu z piwnym brzuchem .

Wczoraj Dorsey wywołał oburzenie w społeczności Ethereum, publikując zrzut ekranu tweeta, który nazywa projekt „oszustwem”.

Nastąpiło to po tym, jak wiodący programista Ethereum powiedział, że drugi co do wielkości blockchain był prawdziwą manifestacją wizji Satoshiego Nakamoto, oświadczenie, które podburzyło wielu Bitcoinerów.

Udostępnij w social mediach: