BTC, ETH, XLM, DOT – analiza 13 czerwca

Która z monet może podtrzymać wzrost w przyszłym tygodniu? Byki wciąż tracą swoje pozycje na rzecz niedźwiedzi, a wszystkie 10 najlepszych monet znajduje się w czerwonej strefie.

BTC/USD

Cena Bitcoina (BTC) pozostała taka sama przez ostatnie siedem dni, w tym 12 czerwca. 

W ciągu ostatniego tygodnia Bitcoin (BTC) poruszał się w przedziale bocznym, a wzorzec akumulacji wskazywał na dalszy gwałtowny ruch. Wolumen obrotu spada, co oznacza, że ​​główny krypto może powrócić do najbliższego oporu około 40 000 USD. Scenariusz niedźwiedzi wejdzie w grę, jeśli niedźwiedzie przekroczą 32 000 $ i poprawią się poniżej.

Bitcoin kosztował 36 000 USD w trakcie pisania..

ETH / USD

Ethereum (ETH) straciło 12 procent swojej ceny w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Ethereum (ETH) znajduje się w strefie, w której znajduje się większość płynności, co oznacza, że ​​inwestorzy nie zgromadzili jeszcze wystarczającej mocy na kolejny ruch.

W tej chwili bardziej prawdopodobny jest scenariusz byka. Dopóki główny altcoin nie spadnie poniżej 2200 USD, istnieje duża szansa na powrót do 2900 USD w przyszłym tygodniu.

Ethereum kosztował 2361 USD w trakcie pisania..

XLM / USD

Cena Stellar (XLM) spadła o 15 procent od zeszłego tygodnia.

Stellar (XLM) odbił się od wsparcia na 0,31 USD, potwierdzając siłę byków. Wolumen obrotu nieznacznie dzisiaj spadł, co oznacza, że ​​cena może ponownie przetestować strefę o największej płynności w okolicach 0,38 USD.

XLM kosztował 0,31 USD w trakcie pisania..

DOT/USD

Polkadot (DOT) spadł w ciągu ostatniego dnia o 2 proc.

Polkadot (DOT) próbuje się wybić powyżej istotnej wartości 20 USD. Wolumen obrotu zmniejszył się, co oznacza, że ​​w przyszłym tygodniu może nastąpić ponowny test ostatnio utworzonego poziomu lustrzanego na 22,08 USD.

DOT kosztował 20,26 USD w trakcie pisania.

Źródło: U.today

Udostępnij w social mediach: