BlackDragon inwestuje w launchpad Gemstarter.io

Projekt Gemstarter ma przyjemność ogłosić partnerstwo inwestycyjne z BlackDragon. Grupa BlackDragon zainwestowała w rundę inwestycji prywatnych.

Oprócz inwestycji, BlackDragon zapewni pomoc w zakresie marketingu, rozwoju społeczności i doradztwa, a także zapewni dostęp do sieci i zasobów branżowych.

BlackDragon to natywna firma typu venture capital. Działa w oparciu o blockchain, z dedykowanymi wewnętrznymi zespołami ds. marketingu, rozwoju i badań.

BlackDragon ma silne wsparcie społeczności wzmocnione niesamowitą platformą pozyskiwania funduszy i wewnętrznymi badaniami, które zapewniają swoim członkom dostęp do wczesnych transakcji w wysoce sprawdzonych projektach. Wizją BlackDragon jest umożliwienie rozwoju innowacyjnych rozwiązań blockchain dla rzeczywistych problemów, przy jednoczesnym dodaniu wartości do całego ekosystemu.

Gemstarter.io to wyjątkowy projekt. Umożliwia inwestorom śledzenie projektów od momentu ich powstania, monitorowanie postępów za pomocą unikalnego systemu śledzenia i inwestowanie na etapie, w którym inwestorzy czują się komfortowo. Dlatego projekt stwarza możliwości sprzedaży publicznej tym, którzy wykazują największą wiarę w projekty i najwcześniejsze etapy. Gemstarter będzie wspierał inkubację tych projektów poprzez dopasowanie ich do partnerów instytucjonalnych.

O BLACKDRAGON:

Odwiedź stronę internetową: https://www.blackdragon.io/

Twitter: https://twitter.com/blackdragon_io

Telegram: https://t.me/BlackDragon_Announce

O GEMSTARTER:

Gemstarter.io to wyjątkowy projekt, który przywraca wszystkim możliwości inwestycyjne we wczesnych start-upach.

Strona internetowa

Twitter

Kanał Telegram

Grupa Telegram

Github

Youtube

Udostępnij w social mediach:

8 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.