Bitcoin SV, NEM, Waves, Dogecoin – Analiza 13 kwietnia

Bitcoin SV może wzrosnąć do lokalnego szczytu 289 USD, ale do przebicia się powyżej tego poziomu potrzebne są dodatkowe wolumeny. Można przewidzieć, że zarówno NEM, jak i WAVES będą przesuwać się w granicach zasięgu w nadchodzących sesjach, podczas gdy DOGE może spaść w kierunku wsparcia 0,075 USD przed kontynuowaniem trajektorii w górę.

Bitcoin SV [BSV]

Źródło: 
BSV / USD , TradingView

Byczy trend Bitcoin SV był bardziej wyraźny w 1-godzinnym przedziale czasowym, gdy cena zmierzała w kierunku oporu na 276,9 USD. Awesome Oscillator zarejestrował kolejne zielone świece i przeniósł się powyżej połowy linii. Wspierany przez silne momentum, BSV został przechylony, aby wznieść się na północ w kierunku lokalnego szczytu 289,16 USD.

RSI uformował się wyżej i przeniósł się w parze z ceną. Odczyt 63 pokazał zwyżkową siłę na wspomnianym poziomie ceny. 24-godzinny wolumen również wzrósł w momencie pisania tego tekstu, ale potrzeba go więcej, aby zgromadzić większe wahania ceny.

NEM [XEM]

Źródło: 
XEM / USD , TradingView

Poprzedni wzrost NEM został przerwany przy oporze 0,48 USD, a ruch ograniczający zasięg wznowiono po 4 godzinach. To ujawniło oczekiwania co do ożywienia po fazie akumulacji. Odczyt ADX 13, wykazywał słabą tendencję do obrotu, a RSI pozostaje obojętny przy 50.

Jednak poprzedni swing przedstawił cel w wysokości 0,5 USD dla byków. Długoterminowo oczekiwano, że nastąpi przebicie powyżej tego poziomu, a wzrost wolumenów może sygnalizować odejście od obecnego kanału na poziomie 0,448-0,403 USD.

Waves [Waves]

Źródło: 
WAVES / USD , TradingView

Waves pokazał silny ruch zwyżkowy w 4-godzinnym przedziale czasowym po tym, jak cena przebiła się na północ od oporu 13,5 USD. Co ciekawe, przejście powyżej wspomnianego poziomu do szczytu rajdu, oznaczało wzrosty o ponad 50%. W ostatnich dniach również obserwowano wysokie wolumeny, ale od tego czasu aktywność handlowa na rynku była niewielka. W rezultacie cena przesunęła się na południe w ciągu ostatnich kilku dni i znalazła wsparcie na poziomie nieco powyżej 15 USD.

OBV utrzymywał się na wyższych poziomach i groźba dalszego załamania była mała. RSI odzwierciedla neutralny rynek osiadając na 50. Oczekujemy pewnych ruchów przed wzrostem.

Dogecoin [DOGE]

Źródło: 
DOGE / USD , TradingView

Przełamanie z rosnącego trójkąta pozwoliło Dogecoinowi ostatecznie przebić się powyżej poziomu 0,066 USD, ale zyski ograniczyły kolejną barierę na poziomie 0,075 USD. OBV zasugerował, że silna presja zakupowa pchnęła Doge powyżej tego poziomu, ale to mało prawdopodobne, że byki mogłyby podtrzymać posuwanie się ceny naprzód.

Było to w dużej mierze spowodowane niedźwiedzią dywergencją zauważoną na RSI. Indeks również odwrócił się od regionu wykupionego i DOGE może przetestować wsparcie 0,069 $ w przypadku ruchu w kierunku południowym. Jednak przy handlu Bitcoinami powyżej 60 000 USD rynek DOGE nadal odzwierciedlał byczą średnioterminową perspektywę i oczekuje się, że niewielkie spadki będą łatwo negocjowane przez kupujących.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.