Bitcoin, MATIC i AAVE. Analiza 28 czerwca

Ponieważ ruchy cenowe Bitcoina były ostatnio niestabilne, większość altcoinów również doświadczyła zmienności cen.

Wraz ze wzrostem cen Bitcoina o 4,9% w ciągu ostatnich 24 godzin, altcoiny stały się zielone po ożywieniu na 4-godzinnych wykresach. Matic wzrósł o 4,0%, a AAVE odnotował wzrost cen o 5,15% w ciągu ostatnich 24 godzin. 

Bitcoin

BTC/USD , TradingView

W czasie publikacji, Bitcoin kosztował $ 34,666.45. Jest to o 4,9% wyższe notowanie niż 24 godzin temu. Cena Bitcoina wzrosła od 26 czerwca. Moneta przełamała swój kluczowy poziom wsparcia 30 000 USD – 22 czerwca, jednak odbicie powyżej 34 000 USD odnotowała zaledwie kilka dni temu

Wstęgi Bollingera dla aktywa zobrazowały równoległy ruch, co oznaczało, że moneta będzie świadkiem ograniczonych ruchów cenowych. Wraz z ciągłym wzrostem cen, BTC może napotkać opór na poziomie 36 000 USD. Bycze tempo można było zaobserwować na wskaźniku Awesome Oscillator, gdy zielone słupki były widoczne powyżej linii zerowej. 

W momencie pisania tego tekstu, histogramy MACD również przedstawiały byczą dynamikę z byczym crossoverem, który miał miejsce 27 czerwca, co oznacza, że ceny mogą rosnąć.

Matic

MATIC/USD , TradingView

Matic był notowany po 1,11 USD, w czasie publikacji prasy po spadku o 20,9% od zeszłego tygodnia i 4,0% wzroście w ciągu ostatnich 24 godzin. Moneta oscyluje między bezpośrednim wsparciem a oporem na poziomie odpowiednio 1,03 i 1,22 USD. Wraz z dalszym wzrostem cen moneta może przetestować poziom 1,22 USD. 

Indeks Siły Względnej dla Matic zbliżył się do strefy neutralnej po lekkim wzroście, co oznaczało wzrost presji zakupowej. Wstęgi Bollingera zauważyły zbieżności w 4-godzinnym wykresie, co oznaczało, że moneta doświadczy niskiego poziomu zmienności cen. 

W związku z eskalacją cen Matic, Parabolic SAR wykazywał trend wzrostowy, ponieważ kropkowane linie były widoczne poniżej świec w momencie publikacji. 

AAVE

Ruch cen AAVE został ograniczony w ciągu ostatniego tygodnia między poziomami wsparcia i oporu 181 USD i 230 USD. Moneta odnotowała 5,1% wzrost cen w ciągu ostatnich 24 godzin. W momencie publikacji moneta była wymieniana po 205,51 USD. W przypadku trwałego trendu wzrostowego, kolejny poziom oporu monety wyniesie 230 USD. 

Wskaźnik siły względnej został przedstawiony powyżej strefy neutralnej, co oznacza, że na rynku kupujący wyprzedzają sprzedających. Histogramy MACD przedstawiały zwyżkową dynamikę, a także zwyżkowy crossover 27 czerwca. 

W odniesieniu do wahań cen lub zmienności cen, wstęgi Bollingera zawęziły się w czasie publikacji prasy, co sugerowało, że AAVE nie będzie świadkiem dużych wahań cen. 

Źródło: AMBCrypto

Udostępnij w social mediach: