Bitcoin Cash, Bitcoin, Binance Coin: Analiza 02 maja

Przewidywano, że Bitcoin odbije się od wsparcia 55888 USD i przełamie na północ od górnego pułapu 58 480 USD. Bitcoin Cash mógł zobaczyć zakupy na poziomie 38,2% Fib (895 USD) w przypadku przebicia z poziomu 50% zniesienia Fibonacciego. Wreszcie, Binance Coin może osiągnąć wartości w wysokości 720 USD i 770 USD, jeśli cena przekroczy poziom 640 USD.

Bitcoin Cash [BCH]

Źródło: BCH / USD , TradingView

Wykorzystując spadek wartości Bitcoin Cash z 1216 USD do 689 USD, niektóre ważne poziomy Zniesienia Fibonacciego zostały podkreślone w 4-godzinnym wykresie. Wykres pokazał, że zyski osiągnięte w ciągu ostatnich kilku dni były ograniczone poniżej poziomu 61,8% Fibonacciego na nieco ponad 1000 USD. Odrzucenie tego górnego pułapu pchnęło BCH na południe i w kierunku 50% poziomu zniesienia obecnego na poziomie 964,2 USD, ale obszar ten nie stał się jeszcze silną strefą wsparcia.

MACD pokazującym niedźwiedzi crossover, między szybko poruszającą się linią a linią sygnałową, możliwe było załamanie w nadchodzących sesjach. Według Awesome Oscillator, niedźwiedzi rozpęd był również narastający . W przeszłości byki utrzymywały poziom fib na poziomie 38,2%, a spadek w tym momencie pobudziłby pewne zakupy na rynku.

Bitcoin [BTC]

Źródło: BTC / USD , TradingView

Spadek Bitcoina z ATH z ponad 64 000 USD do poniżej 55 000 USD pokazał niedźwiedzi crossover, między 50-SMA (niebieski) i 200-SMA (zielony). Gdy BTC kontynuowało spadek do niskiego poziomu 47 000 USD, świece pozostawały znacznie poniżej ich długoterminowej średniej ruchomej. Jednak nastąpiło ożywienie na rynku, gdy w ciągu ostatnich kilku dni moneta odzyskała kluczowe poziomy. Sądząc po niedawnym zachowaniu cen, odbicie od obecnego poziomu wsparcia na poziomie 55 888 USD spowodowałoby przebicie ceny powyżej górnego pułapu 58 480 USD. Ten ruch spowodowałby również powrót 50-SMA do 200-SMA – wzrostowy rozwój.

Squeeze Momentum Indicator wykazał rosnącą dynamikę po stronie byków. Fioletowe kropki wskazywały również, że squeeze nie było obecnie stosowane. Z drugiej strony MACD podkreślił niedźwiedzi crossover, ale prawdopodobnie byki temu zaprzeczyły.

Binance Coin [BNB]

Źródło: BNB / USD , TradingView

Wznoszące załamanie kanału przyniosło straty w wysokości ponad 3,5% od dolnej linii trendu. Ale Binance Coin znalazło wsparcie na poziomie 597 USD. OBV podskoczył i wolumen zakupów przewyższył wolumen sprzedaży, gdy cena zbliżyła się do wspomnianej linii obronnej.

Jeśli szaleństwo zakupowe popchnie BNB powyżej granicy 640 USD, cena prawdopodobnie wzrośnie i zbliży się do 720, a nawet 770 USD przed ewentualną korektą. RSI zbliżył się do 60 i podkreślił hossę pomimo strat poniesionych w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.