Bitcoin 9. tydzień na czerwono. Przegląd rynku

Rynek nie wytworzył żadnego znaczącego ruchu w obie strony i nadal porusza się w bok. BTC prawdopodobnie zamknie swoją dziewiątą z rzędu czerwoną tygodniową świecę.

Rynek nie odbudował się w ciągu ostatnich siedmiu dni. Wręcz przeciwnie – widział kolejne straty. W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoin prawdopodobnie wykreśli swoje dziewiąte z rzędu tygodniowe zamknięcie na minusie.

9 tygodni spadków ceny Bitcoin

Po raz pierwszy w przypadku Bitcoina jego cena nadal spada, co wydaje się być dziewiątym tygodniem z rzędu. Jest jeszcze kilka godzin, w których sprawy mogą się zmienić w przeciwnym kierunku, ale sądząc po ostatnich kilku dniach, wydaje się, że jest to mniej prawdopodobny scenariusz.

W chwili pisania tego tekstu cena BTC wynosi około 29 000 USD – wzrost o 0,6% w ciągu dnia, ale spadek o 1,3% w ciągu tygodnia. Minęło siedem dni pełnych akcji bocznych i powolnych spadków, które rozdrabniały rynek.

Źródło: TradingView

Tygodniowe otwarcie wynosi 30 264 USD (na Bitstamp) – ponad 4% od aktualnej ceny.

Tymczasem wskaźnik strachu i chciwości Bitcoina nadal znajduje się w stanie „skrajnego strachu”.

Altcoiny stosunkowo płasko

Większość altcoinów jest przez cały dzień stosunkowo płaska. W chwili pisania tego tekstu większość z nich odnotowuje nieznaczne zyski.

Źródło: Quantify Crypto

EVMOS jest największym gainerem w ciągu ostatnich 24 godzin – wzrósł o 26%. Następnie AVAX firmy Avalanche – wzrost o 13%. Z drugiej strony monetą, która straciła najwięcej, jest Luna Classic – spadek o 36%. Można się tego spodziewać, biorąc pod uwagę wczorajszą premierę Terra 2.0.

Udostępnij w social mediach: