Bitcoin nie może zdobyć 17 000 USD. TWT Trust Wallet rośnie o 100%

Integracja z Binance Pay i Coinbase Pay, a także pozytywne słowa CZ pchnęły cenę TWT do góry.

Bitcoin po raz kolejny poniósł porażkę na poziomie 17 000 USD, podczas gdy większość alternatywnych monet ponownie zmieniła kolor na czerwony. Ethereum spadło do 1200 USD.

TWT jest jednym z niewielu zyskujących altów, po integracji z Binance Pay i Coinbase Pay.

Bitcoin spada poniżej 17 000 USD

Główna kryptowaluta leciała wysoko, zanim w zeszłym tygodniu rozegrał się dramat FTX i osiągnęła wielotygodniowy szczyt na poziomie ponad 21 500 USD. Jednak wydawało się prawie nieuniknione, że aktywa w końcu spadną, biorąc pod uwagę wszystko, co działo się w tym roku.

Upadek niegdyś trzeciej co do wielkości giełdy kryptowalut przyniósł o wiele więcej negatywnych nastrojów na rynek, a bitcoin spadł do 15 500 USD po raz pierwszy od około dwóch lat. Byki próbowały interweniować w tym momencie i pchnęły BTC na północ.

Jednak nie mógł przekroczyć 17 000 USD. Jednak ten poziom ustąpił wczoraj, gdy Wielka Brytania ogłosiła najwyższą stopę inflacji od około 40 lat, wynoszącą 11,1%.

Bitcoin nie był w stanie zdobyć 17 000 USD i obecnie notowany jest kilkaset dolarów poniżej tego poziomu. Jego kapitalizacja rynkowa spadła poniżej 320 miliardów dolarów a przewaga nad altami wynosi 38,4%.

BTCUSD.  Źródło: TradingView
BTCUSD. Źródło: TradingView

TWT zyskuje 100%

Odkąd zaczęła się rozwijać wspomniana saga z FTX, społeczność kryptograficzna naciskała na regulacje i samoopiekę. To ostatnie zaowocowało imponującymi wynikami cenowymi niektórych powiązanych aktywów.

Tak jest w przypadku TWT Trust Wallet, który w ciągu tygodnia wzrósł o około 100%. Aktywa wzrosły o około 40% tylko w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ Trust Wallet ogłosił integrację z Binance Pay i Coinbase Pay.

Reszta sceny altcoinów nie jest tak pozytywna. Ethereum stracił kolejne 3,5% wartości i walczy poniżej 1200 USD. Dla porównania, ETH utrzymywał się znacznie powyżej 1600 USD, zanim upadł FTX.

Binance Coin, Ripple, Cardano, Dogecoin, Polygon, Polkadot i Shiba Inu codziennie spadają o podobne wartości procentowe.

LEO i XCN to jedyne wyjątki od altów o większej i średniej kapitalizacji. Niemniej jednak skumulowana kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptograficznych straciła kolejne 20 miliardów dolarów i spadła do 830 miliardów dolarów.

Przegląd rynku kryptowalut.  Źródło: Quantify Crypto
Przegląd rynku kryptowalut. Źródło: Quantify Crypto
Udostępnij w social mediach: