Binance Coin. Traderzy high-risk mogą mieć okazję

Binance krąży w ostatnim czasie po mediach z wielu powodów. Niedawno malezyjska Komisja Papierów Wartościowych nakazała giełdzie wyłączenie strony internetowej i zaprzestanie oferowania w tym kraju „nielegalnego” prowadzenia giełdy aktywów cyfrowych.

Aby dodać do nieszczęść Binance, dostawca usług finansowych HSBC również zawiesił płatności klientów na rzecz Binance w Wielkiej Brytanii, powołując się na obawy regulacyjne podniesione przez FCA w czerwcu.

Nie powstrzymało to jednak największej giełdy na świecie przed zawieraniem nowych sojuszy w celu rozszerzenia swojej sieci.

Wśród tych wydarzeń, natywna kryptowaluta BNB Binance, wydawała się ignorować takie zmiany i poruszać się zgodnie z szerszymi wskazówkami rynkowymi.

Wykres 4-godzinny Binance Coin

Źródło: BNB/USD, TradingView

Wykres BNB obrazował powstawanie wyższych szczytów i niższych dołków od 22 lipca. Ożywienie w kształcie litery V pozwoliło cenie uformować nowy szczyt na poziomie 348 USD, co było najwyższym poziomem od ponad miesiąca. Ze względu na zniesienie BTC z 42 tys. USD, ostatnie kilka dni spowodowało fazę korekty dla BNB, gdy uwaga przesunęła się na strefę wsparcia 325,6-330 USD.

Unikanie zamknięcia poniżej tej strefy utrzymałoby zwyżkową narrację BNB w przyszłości. W przypadku spadku, do akcji wejdzie 200-SMA (zielony) i 308 USD.

Rozumowanie

Stochastic RSI odnotował niedźwiedzi crossover w wykupionym regionie i podkreślił potencjalne ryzyko presji sprzedażowej. Odwrócenie trendu niedźwiedziego było również widoczne na wykresach, gdy +DI Indeksu Ruchu Kierunkowego zbliżało się do -DI. Wreszcie, Squeeze Momentum sugerowało, że bearish momentum spada, gdy BNB zbliża się do strefy defensywnej.

Wniosek

Istnieją dowody sugerujące, że niedźwiedzia kontrola spadnie w obszarze wsparcia 325,6-330 USD. Ten rozwój zabezpieczyłby trwający trend wzrostowy BNB. Traderzy mogą zdecydować się na long BNB w strefie, ale muszą pamiętać o niedźwiedzich, szerszych sygnałach rynkowych. Zwłaszcza, że ​​spadek poniżej 200-SMA BNB może wywołać ostrą wyprzedaż na rynku.

Udostępnij w social mediach: