Binance Coin, Litecoin i Chainlink. Analiza 27 czerwca

Po tygodniowej, niedźwiedziej presji, altcoiny zaczęły odnotowywać ożywienie na wykresach. W czasie publikacji, Litecoin, Binance Coin i Chainlink konsolidowały się między ich bezpośrednim oporem a wsparciem.

Oczekuje się, że aktywa będą testować opór w przyszłości.

Binance Coin

BNB/USD, TradingView

Binance Coin przedstawiał ruch boczny przez większą część tego miesiąca, 21 czerwca wycena monety spadła. BNB oscylował odpowiednio między poziomem oporu 314 USD a poziomem wsparcia 255 USD. W chwili pisania tego tekstu cena monety wynosiła 280 USD. Przy dalszym wzroście cena coina może napotkać opór na poziomie 314 USD.

Wstęgi Bollingera wyglądały równolegle z pewną dywergencją. Ten odczyt wskazuje, że nie można spodziewać się większych zmian cen w ciągu następnych sesji giełdowych. Awesome Oscillator dawał mieszane sygnały w czasie pisania, mimo byczego sygnału, wskaźnik był przeplatany czerwonymi paskami.

Napływ kapitału spowodował niewielki wzrost 27 czerwca, co oznaczało, że przewyższył odpływy, jak pokazano na Przepływie Pieniędzy Chaikin.

Litecoin

LTC/USD, TradingView

LTC wzrósł o 3% w ciągu ostatnich 24 godzin. Przy utrzymującym się trendzie wzrostowym moneta mogła znaleźć opór na poziomie 137,6 USD, który był wcześniejszym kluczowym poziomem wsparcia.

W momencie pisania tego tekstu histogramy MACD sygnalizowały początek byczego impetu z byczym crossoverem 27 czerwca. Wstęgi Bollingera pozostały równoległe bez oznak rozbieżności, co wskazywało, że ceny nie będą się zbytnio wahać.

Wreszcie, Parabolic SAR również odpowiadał wyżej wspomnianemu stwierdzeniu trendu wzrostowego LTC, ponieważ kropkowane linie zostały zauważone pod świecznikami w momencie pisania.

Chainlink

LINK/USD, TradingView

Podobnie jak w przypadku innych altcoinów, LINK był postrzegany jako “zielony”. Ze wzrostem cen po tym, jak jego wycena na chwilę spadła w ciągu ostatnich 24 godzin. LINK, kontynuując ruch na północ, będzie notowany w pobliżu 19,2 USD i doświadczy oporu na tym samym poziomie.

Moneta prawie dotknęła strefy neutralnej na wskaźniku Relative Strength Index 27 czerwca, ale ponownie spadła z tej strefy, odnotowując niewielki wzrost presji sprzedażowej w momencie pisania. Awesome Oscillator na 4-godzinnym wykresie pokazał, że bycze tempo rosło, ponieważ zielone słupki były widoczne w czasie publikacji.

Bollinger Bands nieco się rozszerzyły w momencie pisania tego tekstu, co może oznaczać, że moneta może doświadczyć pewnej zmienności cen podczas następnych sesji handlowych.

Udostępnij w social mediach: