Automatyczne uśrednianie cen. Deltabager

Nowy projekt, polskich twórców. Uśredniaj ceny krypto wykorzystując automatyzację!

Deltabadger to usługa, która automatyzuje uśrednianie kosztów dolarowych do Bitcoin i innych kryptowalut na popularnych giełdach.

Ale co to jest DCA?

W ostatnich latach, jako strategia inwestycyjna, uśrednianie kosztu dolara stało się bardzo popularne wśród inwestorów kryptowalutowych. Kupowanie aktywów zgodnie z ustalonym harmonogramem za określoną kwotę – o to chodzi w DCA – usuwa dużą zmienność, która jest głównym powodem strachu osób chcących inwestować na tym ekscytującym rynku.

Pomimo faktu, że istnieje wiele usług oferujących podejście podobne do DCA, koncentrują się one głównie na Bitcoinie i zwykle nie mogą konkurować z giełdami, jeśli chodzi o oferowane marże. Nie są też dostępne we wszystkich krajach.

Tu Deltabadger wyróżnia się z tłumu. Przede wszystkim integruje się z istniejącymi giełdami, dzięki czemu użytkownicy natychmiast uzyskują najniższe marże, dostęp do wszystkich aktywów kryptograficznych, a także nieco większą kontrolą nad procesem.

Możesz łatwo przełączać się między różnymi harmonogramami i DCA nie tylko dziennymi lub tygodniowymi, ale nawet godzinowymi. Ponadto możesz sprawdzić wyniki swojej inwestycji, a nawet wyeksportować dane historyczne w formacie CSV.

Do obliczeń uśredniania, może się przydać kalkulator, który znajdziecie tutaj: https://dcabtc.com/

Jak zacząć?

Przede wszystkim założyć konto na Deltabager, wykorzystując nasz link https://deltabadger.com/en/ref/COINSPECTOR.

Dzięki temu, otrzymasz aż 20% rabatu na pakiety płatne.

Do wyboru masz trzy pakiety:

SAVER (Darmowy) – możesz uśredniać cenę do wartości 500$ rocznie i tylko 4 coiny do wyboru (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, and Monero.)

INVESTOR (49$ rocznie) – brak ograniczeń wartości do uśredniania, 4 coiny do wyboru (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, and Monero.)

SAVER (149$ na 4 lata) – brak ograniczeń wartości , wszystkie coiny

Następnie musisz podłączyć się pod swoje konto giełdowe (wykaz poniżej). Metody podłączenia swoich kont giełdowych, zostały bardzo jasno opisane na stronie Deltabager.

Jakie giełdy?

W chwili obecnej, Deltabager obsługuje: Binance, Binance U.S, Bitbay, Bitso, Coinbase PRO, FTX, Gemini, Kraken

Chcę wiedzieć więcej!

Oczywiście Delatbager posiada własną bazę wiedzy, którą znajdziecie tu: https://www.notion.so/Badger-s-Den-70135e7a5c584018aca4d5a6a25dc395

Warto dołączyć do kanału na Telegramie: https://t.me/deltabadgerchat

Nie zapomnij skorzystać z naszego LINKA! Otrzymasz 20% rabatu na płatne splany.

Udostępnij w social mediach:

2 komentarzeComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.