Aptos (APT) rośnie o 32%. BTC płasko z niskim wolumenem

Aptos jest obecnie najlepszym graczem, z ogromnym 32% wzrostem. Ethereum Classic wzrosło o 6%.

Bitcoin kontynuuje handel bez żadnych znaczących ruchów w żadnym kierunku przy niskich wolumenach obrotu, podobnie jak w poprzednich weekendach.

Większość alternatywnych monet również siedzi cicho, a ETC i APT są jednymi z nielicznych wyjątków, odnotowując znaczące zyski.

Bitcoin wciąż przy 19 000 USD

Ostatnie siedem dni było znacznie mniej zmienne niż w poprzednim tygodniu, w którym BTC spadł z 19 000 USD do 18 200 USD i wzrósł do 20 000 USD w ciągu 24 godzin, po pojawieniu się najnowszych danych o CPI w USA.

Jednak aktywo nie przekroczyło pożądanej linii 20 000 USD i powróciło do ​19 000 USD. Spędził tam zarówno miniony weekend, jak i poniedziałek. We wtorek starał się wybić, podskakując do 19 600 USD, ale ponownie został zatrzymany.

Scenariusz powtórzył się w czwartek. To odrzucenie doprowadziło jednak BTC na południe, a aktywa spadły do ​​9-dniowego minimum wynoszącego 18 600 USD. Odbił się dość szybko i wrócił do 19 000 USD, gdy nadszedł weekend.

Oczekiwano, że niski wolumen obrotu doprowadzi do kolejnego spokojnego dnia handlowego, w którym kryptowaluta notowana była na nieco ponad 19 000 USD. Jego kapitalizacja rynkowa wciąż wynosi 367 miliardów dolarów, podczas gdy jego dominacja nad altami jest o cal od 40%.

BTCUSD.
Źródło: TradingView

APT kradnie show

Krajobraz z większością alternatywnych monet jest podobny do tego z BTC, co oznacza, że ​​istnieje tylko kilka bardzo znaczących ruchów cen.

Prawie wszystkie altcoiny o większej kapitalizacji odnotowały niewielkie zyski. Należą do nich Ethereum, Binance Coin, Ripple, Cardano, Solana, Dogecoin, Polkadot, MATIC, Tron i Avalanche. Shiba Inu notuje niewielką stratę.

Ethereum Classic wyróżnia się jako najlepsze, spośród altów o większej kapitalizacji. Wzrasta o 6,5% w ciągu dnia i handluje powyżej 23 USD.

Z drugiej strony, Aptos wzrósł o 32% w ciągu dnia. W rezultacie natywna kryptowaluta niedawno uruchomionej sieci blockchain zbliżyła się do 10 USD.

Jednak nie podnieśli oni kapitalizacji rynkowej kryptowalut w górę, ponieważ wskaźnik wynosi około 920 miliardów dolarów.

Przegląd rynku kryptowalut.
Źródło: Quantify Crypto

Udostępnij w social mediach: