Litecoin, Aave, Dash – analiza, 8 kwietnia

analiza 8 kwietnia

Litecoin i Aave zostały zmuszone do powrotu w region popytu po niedźwiedzim nastroju z ostatnich dwóch dni.

Dash również spadł, aby znaleźć silne wsparcie na 245 USD, ale sesja zamknięta poniżej tego poziomu prawdopodobnie spowoduje, że cena pójdzie w kierunku 206 USD.

Litecoin [LTC]

Źródło: LTC / USD na TradingView

Litecoin wybił się z symetrycznego trójkąta w górę, ale presja sprzedażowa ostatnich kilku dni sprawiła, że ​​LTC nie był w stanie utrzymać poziomu 230 USD. Został zmuszony do powrotu do strefy popytu po cenie 220 USD, a kolejne poziomy wsparcia to 200 i 180 USD.

4-godzinny wykres pokazał RSI powyżej 50 – obrona 220 $ i ruch do 230 $ sugerowałby, że byki znów zyskują na sile. Skalowanie do pozycji długich na poziomach 220 USD i 195 USD może być opcją dla transakcji długoterminowych.

Aave [AAVE]

Źródło: AAVE / USDT na TradingView

20-EMA (biały) zanurkował poniżej 50 EMA (żółty) w odpowiedzi na presję sprzedaży z ostatnich kilku dni. AAVE spadł poniżej wsparcia 386 USD, odbijając się od poziomu 38,2% zniesienia na poziomie 344 USD.

Na niebiesko to zakres, którym AAVE handlowała przez prawie sześć tygodni. Jego środkowy punkt wynosił 358 USD, co czyni z 244-358 USD region popytu w momencie pisania.

OBV pokazał podłogę i przemieszczają się w ramach tego by zobaczyć spadek poniżej 300 $. Jednak ryzyko tego nie było jeszcze widoczne, ponieważ OBV wydawał się wykazywać trend wzrostowy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Dash [DASH]

Źródło: DASH / USDT na TradingView

DASH handlował w kanale rosnącym (niebieskim). Środkowy punkt tego kanału służył jako dynamiczne wsparcie i opór. Po niedawnym spadku z górnej granicy kanału kurs został przewrócony do oporu, aby znaleźć wsparcie na 245 USD.

Wskaźnik ruchu kierunkowego nie wykazywał silnego trendu w toku. Zarówno -DI (różowy), jak i + DI (niebieski) znajdowały się poniżej 20, podczas gdy ADX (żółty) również spadał. Chaikin Pieniądze przepływu spadł poniżej +0,05 pokazać, że przepływ kapitału do lub z rynku uprzywilejowanych ani kupujący, ani sprzedających.

Spadek poniżej kanału prawdopodobnie spowoduje, że DASH odtworzy swoje ostatnie zyski i przejdzie do 206 $, poziomu 38,2% zniesienia.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Jeden komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.