XLM, BAT, STEEM – analiza 6 kwietnia

Przewidywano, że Stellar Lumens wzrośnie powyżej poziomu 6 USD po ustabilizowaniu się na poziomie 0,46 USD lub nawet 0,434 USD.

STEEM groziła przegrana ze wsparciem 0,95 USD, podczas gdy BAT zanotował wzrost na poziomie 1,5 USD w przypadku wybicia w górę 

Stellar Lumens (XLM)

XLMUSD

Źródło: XLM / USD , TradingView

Przebicie  powyżej 0,46 $ oznaczało przejście z fazy konsolidacji i przechyliło rynek na korzyść byków. Było to zgodne z oczekiwaniami , a wzrost w kierunku 0,6 USD wydawał się bardzo prawdopodobny z rozmachem po stronie kupujących. 

To samo było widoczne na Awesome Oscillator, gdy zielone słupki utrzymywały swój wzrost powyżej znaku równowagi. Obroty 24-godzinne również wzrosły i zbliżyły się do 5 miliardów dolarów. Jednak RSI może ustabilizować się poniżej regionu wykupienia, zanim XLM wykona kolejny duży ruch. Podkreśliłoby to poziomy wsparcia na 0,46 USD i 0,434 USD.

STEEM

STEEMUSD

Źródło: STEEM / USD , TradingView

W przeciwieństwie do szerszego trendu rynkowego, STEEM notował straty. Gdy cena przesunęła się o 1,09 USD do linii oporu w 4-godzinnym przedziale czasowym. 24-godzinny wolumen obrotu wykazał brak aktywności, a OBV pozostał dość wyciszony. Trend wzrostowy, który doprowadził STEEM do lokalnego szczytu powyżej 1,25 USD, mógł oznaczać wyczerpanie i faza konsolidacji prawdopodobnie posuwała się naprzód.

Niedźwiedzia dywergencja została zauważona na RSI przed cofnięciem się z poziomu oporu 1,24 $. Niższe szczyty również nie były zachęcającym znakiem dla jego krótkoterminowej trajektorii. Ruch w kierunku regionu wyprzedaży może spowodować spadek cen w kierunku wsparcia 0,83 USD.

Basic Attention Token (BAT)

BATUSD

Źródło: BAT / USD , TradingView

Basic Attention Token wzrósł powyżej 1 $ w połowie marca, po raz pierwszy od momentu powstania, a nawet pobił rekordowe poziomy 1,3 $. Imponujący był również fakt, że BAT utrzymywał ten poziom również w drugiej połowie marca, mimo że niedźwiedzie przeciwstawiły się wybiciu.  Wsparcie na poziomie 0,95 USD było kluczowym regionem w tym okresie, a dodatkowe spadki w kierunku tego poziomu mogą zweryfikować jego wiarygodność jako punktu zakupu dla długoterminowych inwestorów.

W międzyczasie BAT stale nabiera rozpędu dla ruchu powyżej swojego górnego sufitu. OBV , natomiast mieszkanie w czasie pisania, utrzymuje wyższy poziom. Ponieważ presja zakupowa była istotną siłą na rynku, przeciwdziałanie wybiciu było prawie niemożliwe. ADX wskazał na północ od 22 i na zdjęciu tendencję wzmocnienia. Kolejny cel dla byków to 1,5 dolara i można to osiągnąć w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło:AMBCrypto

Udostępnij w social mediach:

Dodaj komentarz