Altcoiny na celowniku: Cardano, Ethereum, Chainlink, Polkadot i AVAX

Czy Altcoiny i Bitcoin zawsze idą w parze? W niedawnej sesji analizy technicznej , Benjamin Cowen wyraził opinię na temat kilku czerwonych aktywów i gorących trendów o wysokim potencjale do wzrostu.

Podkreślił również możliwy związek między Altami a BTC. Stwierdził:

„Altcoiny prawdopodobnie będą sobie radzić tak długo, jak długo Bitcoin pozostanie powyżej 20-tygodniowych szacunków”.

Oto kilka rzeczy, na które ten przedsiębiorca spojrzał podczas dyskusji:

Cardano (ADA)

Cardano od jakiegoś czasu zyskuje na popularności. Czwarta co do wielkości kryptowaluta przeszła ostatnio ogromny przełom.

Według analityka, kryptowaluta mogłaby faktycznie “podwoić swoją wartość”, powtórzył:

„Najwyższa wycena, jaką ADA kiedykolwiek miała przeciwko Bitcoinowi, jest tutaj (0,00008 w 2018 r.). Jeśli weźmiemy wyważony ruch od obecnych cen do tego poziomu, to kolejne 105%… Przy założeniu, że ADA może wzrosnąć o 105% pod względem osiągnięcia globalnego szczytu w stosunku do Bitcoin za niezmiennego Bitcoina ”

Prognozował, że następny cel dla tego aktywa to 4,35 USD. Ponadto dodał, że „ADA ma dziś o wiele więcej do zrobienia niż w 2017 i 2018 roku” – dodał.

W chwili pisania tego tekstu ADA znajdowała się tuż poniżej poziomu 2,12 USD.

 Ethereum (ETH)

W przypadku ETH, drugiego co do wielkości aktywa kryptograficznego na świecie, trader przewidział wartość 6000 USD jako docelową cenę, ze względu na fakt, że alt znajdował się pośród “szalejącego tsunami“, na co zwrócił uwagę w poprzednim filmie. Stwierdził:

„Mamy ponad 2000 dolarów. Potem 3000 dolarów. Dość łatwo to pokonaliśmy. Mamy 4000 dolarów. Obecnie walczymy z nim z przerwami. Oczywiście jest 5000 $, 6000 $ i tak dalej, i tak dalej. 

Chainlink (LINK)

Następna na jego liście była 13. największa kryptowaluta. LINK był na kanale wzrostowym, którego historia sięga aż do 2019 roku. Stwierdził, bez konkretnego nazwania ceny:

„Uwielbiam LINK. Po prostu porusza się w górę. W skali makro ma tendencję do przesuwania się w górę. Tak, czasami spada. Kogo to obchodzi? To tylko gra. Zwykle rośnie i to jest ważne. Nie trać z oczu faktu, że Chainlink zwykle przesuwa się w górę ”.

W chwili pisania tego tekstu LINK był notowany tuż powyżej poziomu 40 USD.

Polkadot (DOT)

DOT to alt, który jest na dobrej drodze do przełamania ważnego oporu. Dodał:

„Pociąg DOT jest po prostu kontynuacją 20-dniowej SMA (prosta średnia krocząca). Od jakiegoś czasu straciliśmy tory. Miejmy nadzieję, że wrócimy na kurs. Doszliśmy do tego poziomu. To będzie nasz trzeci raz, mniej więcej zbliżając się do poziomu 50 dolarów. Zobaczmy, czy uda nam się to złamać. Jeśli go złamiemy, przypuszczam, że poruszy się stosunkowo szybko ”.

DOT, w czasie prasy, handlował tuż poniżej poziomu 40 USD.

Avalanche (AVAX)

Na koniec poruszył temat platformy smart kontraktów Avalanche (AVAX). Biorąc pod uwagę jego analizę techniczną, AVAX musiał przebić opór 37,50 $, aby wejść w cykl byka. Dodatkowo stwierdził:

Avalanche znów znalazła się na krawędzi trybu odkrywania cen, trochę jak DOT. Wszystkie są w pewnym sensie zbieżne.

Udostępnij w social mediach: