Adshares (ADS). Strategia Multi-chain, świat DeFi!

Adshares będzie badać wiele łańcuchów bloków w ramach swojej strategii cross-chain.

Kilka dni temu zaczęliśmy publikować serię artykułów wyjaśniających i promujących nasz nowy plan rozwoju biznesu.

Dzisiaj jest szczególnie wyjątkowy dzień w podróży Adshares. Adshares jest teraz oficjalnie multi-chainem, otwierając drzwi do wszechświata DeFi!

  • Adshares będzie badać wiele łańcuchów bloków w ramach swojej strategii międzyłańcuchowej i. To kluczowy krok milowy w nowej mapie drogowej rozwoju biznesu .
  • Na pierwszym miejscu na mapie drogowej znajduje się Binance Smart Chain, który umożliwia użytkownikom z ekosystemu BSC łatwy dostęp bez pobierania dodatkowych aplikacji, tworzenia nowych portfeli i aktualizowania konfiguracji w portfelu ADS. Posiadacze ADS będą mogli uczestniczyć w projektach opartych na BSC, takich jak PancakeSwap czy BakerySwap .
  • Drugim będzie wrappowanie Ethereum ERC-20 w celu zwiększenia dostępności handlu na głównych DEX -ach .

Dwie istniejące wersje Adshares Wallet zostały niedawno zaktualizowane – pierwsza działa z przeglądarkami Chrome, Brave i Opera (instalacja za pośrednictwem Chrome Web Store ), a druga została zaprojektowana dla Mozilla Firefox (instalacja przez dodatki do Firefoksa ).

Więcej informacji na temat waluty można znaleźć tutaj https://adshares.net/buy

Czym jest Adshares?

Adshares to pierwszy w 100% zdecentralizowany rynek reklam zautomatyzowanych, będący jednocześnie jednym z najbardziej zaawansowanych projektów opartych na technologii blockchain na rynku reklamowym.

Sieć Adshares opiera się na własnym i unikalnym łańcuchu blokowym (Enterprise Service Chain – ESC Blockchain), który łączy wydawców i reklamodawców, umożliwiając im zawieranie bezpośrednich transakcji.
https://operator.adshares.net/blockexplorer

W połączeniu z kilkoma unikalnymi funkcjami, Adshares oferuje bardzo interesujący zestaw zalet w porównaniu z głównymi i kryptograficznymi sieciami reklamowymi, takimi jak Google Ads, Coinzilla, CoinTraffic, PropellerAds, Adsterra czy Mellow Ads.

Otwarty ekosystem Adshares opiera się na niezawodnym i bezpiecznym łańcuchu blokowym ADS, który został przetestowany pod kątem przetwarzania do 1,4 mln transferów na sekundę, co czyni go znacznie szybszym niż Bitcoin, Ethereum, Bitshares i wszystkie inne dostępne łańcuchy bloków. Celem Adshares jest obsługa płatności reklamowych na całym świecie za pomocą kryptowaluty ADS.

Dlaczego ADS muszą być wielołańcuchowe?

Tworząc w 100% zdecentralizowaną sieć reklamową, Adshares chce udostępnić swoją usługę każdemu użytkownikowi kryptowaluty. Obserwując aktualne trendy, zespół Adshares zdecydował się ukłonić reklamodawcom i wydawcom, wybierając multichain ADS . Wierząc, że będzie to również kamień milowy w popularyzacji projektu, umożliwiając użytkownikom skupionym wokół różnych sieci, aby stać się częścią naszego ekosystemu.

Dlaczego ADS nie może po prostu używać Ethereum ERC-20?

Odpowiedź jest prosta: aby obsłużyć globalny rynek reklamowy, Adshares potrzebuje ultraszybkiego łańcucha blokowego ESC. Tylko obecnie jest w stanie rozliczać mikrotransakcje za reklamy i pobierać opłatę transakcyjną w wysokości 1 promila. Dodatkowo jego przepustowość do 1,4 mln transakcji na sekundę pozwala na uzyskanie znaczącej przewagi konkurencyjnej nad drogimi tokenami. Multichain jest dobry do szerokiego zastosowania ADS, ale obsługa ekosystemu Adshares wymaga natywnego łańcucha usług dla przedsiębiorstw.

Strategia DEX

Dziś w świecie kryptowalut zdecentralizowane giełdy zapewniają przejrzystość i wygodę użytkowania. Wszyscy tutaj wierzymy, że to prawdziwa przyszłość. Z punktu widzenia inwestora jest to najszybszy krok do zakupu reklam. Zaczynając od Pancake, naszym celem jest pojawienie się na największych DEX-ach.

Zdecentralizowane giełdy (DEX) dla reklam (coinmarketcap)

Binance Smart Chain (BSC)

Podążając za rynkiem i odpowiadając na sugestie społeczności Adshares, pierwszym będzie Binance Smart Chain, który umożliwi użytkownikom z ekosystemu BSC łatwy dostęp bez pobierania dodatkowych aplikacji, tworzenia nowych portfeli i aktualizowania konfiguracji w portfelu ADS.

W rezultacie ADS pojawią się na PancakeSwap lub BakerySwap .

Możesz teraz umieścić swoje ADS w Binance Smart Chain: https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?outputCurrency=0xcfcecfe2bd2fed07a9145222e8a7ad9cf1ccd22a

Binance Smart Chain

To nie jest rzeczywisty „Swap” – bardziej jak Wrapped ADS działający jak WBTC, aby umożliwić dostęp do płynności DeFi.

Jest skonfigurowana dwukierunkowa brama, dzięki czemu możesz migrować dane między łańcuchami bloków.

Adshares pozostanie przy natywnym łańcuchu bloków ADS dla wszystkich płatności związanych z reklamami ze względu na niskie opłaty i wysoką przepustowość.

Blockchain Ethereum

Jak wcześniej wspomniano, drugim miejscem na mapie drogowej jest opakowanie ADS ERC-20 w celu zwiększenia dostępności handlu na głównych DEX-ach.

Powiedziawszy to, ADS pojawiło się już na giełdzie Uniswap: https://app.uniswap.org/#/swap?outputCurrency=0xcfcecfe2bd2fed07a9145222e8a7ad9cf1ccd22a

Jednak jest to ogłaszane jako pierwszy krok, nowe giełdy, takie jak Sushiswap, zostaną dodane później.

Ethereum

Szczegóły techniczne na GitHub: Wrapped ADS

Dedykowany podręcznik użytkownika jest dostępny w naszym portalu Helpddesk. Podręcznik użytkownika dotyczący przenoszenia reklam w łańcuchu blokowym Ethereum i Binance Smart Chain

Uwaga: aby porównać i uzyskać dostęp do największej płynności, najniższego slippage i najlepszych kursów wymiany w Ethereum i Binance Smart Chain, Adshares będzie używać agregatorów DeFi, takich jak 1inch lub Balancer.

Mapa drogowa Adshares zawiera również kolejny ważny kamień milowy, tuż po tej poważnej ewolucji: nowy program motywacyjny do obstawiania.

Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych w ciągu najbliższych kilku dni.

Udostępnij w social mediach: