ADA, LTC, LINK, ETH, ZIL – który z tych altów za chwilę eksploduje

Pomimo przekroczenia nowej ceny powyżej 4000 USD, Ethereum odtworzyło swoją ścieżkę w ciągu ostatnich 24 godzin. Cena altcoina wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia o 15%, a kapitalizacja rynkowa stale rośnie. Dominacja Bitcoina wynosi 42%, ETH – 18%.

Dlaczego tradrzy tak uważnie przyglądają się ruchowi cen Ethereum? Trajektoria tego jednego altcoina może mieć wpływ na popularne tokeny DeFi, NFT i resztę rynku alternatywnego.

Znany trader i strateg kryptograficzny Michaël van de Poppe napisał na Twitterze o swoich upartych poglądach na altcoiny. Nie, nie mówi o niesławnym, już obszernie opisanym Dogecoinie. Podkreślił głównie altcoiny o niskiej kapitalizacji, które radziły sobie dobrze, ale nie zyskały sławy ani rozgłosu, jakie otrzymała moneta-mem w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

W serii tweetów przedsiębiorca cytował swoje optymistyczne „motywy alternatywne”.

Litecoin 

Analityk niedawno napisał na Twitterze o dziesiątej co do wielkości kryptowalucie

„ Litecoin przebił się powyżej krytycznej strefy oporu i znajduje się teraz w fazie hossy. Byłoby wspaniale mieć odwrócenie wsparcia / oporu i przetestować go. Jeśli tak, kontynuacja prawdopodobnie wynosi 7700 satów. ”

Inny wybitny analityk powtórzył byczy sentyment tego altcoina. Stwierdził, że „ LTC podąża za $ ETH od połowy 2020 r. I widząc, że $ ETH ostatnio ponownie osiągnął nowe rekordy wszechczasów … Jest szansa, że #LTC wkrótce pojawi się z nowymi rekordami wszechczasów ”

Inny znany handlowiec stwierdził:

Cardano

Cardano, szósta co do wielkości kryptowaluta, w momencie pisania tego tekstu wynosiła 1,62 USD. Napisał na Twitterze:

„ Cardano podąża ścieżką i prawdopodobnie wkrótce również pojawi się nowa fala impulsu”.

Ustalenia IntoTheBlock sugerują, że odsetek inwestorów długoterminowych ADA zmniejszył się w ciągu ostatniego miesiąca. Odsetek traderów, którzy posiadali aktywa krócej niż rok, wzrósł w tym samym okresie. Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy: a) Krótkoterminową korektę, ponieważ długoterminowi właściciele sprzedają z zyskiem.

Chainlink

W chwili pisania tego tekstu LINK znajdował się na 11. miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej. Analityk skomentował:

„ Chainlink przełamuje kluczowy opór i również rozpoczyna swój trend wzrostowy. W altcoins powoli budzi się.”

Ponadto firma zajmująca się analizą kryptograficzną niedawno zwróciła uwagę na inny wskaźnik, który zasygnalizował wzrostowy trend dla monety. Firma stwierdziła, że ​​procentowa podaż Chainlink utrzymywana przez 1% najlepszych adresów właśnie osiągnęła najniższy od miesiąca poziom 84,034%. Oznacza to, że Link przechodzi od dużych posiadaczy do sprzedawców detalicznych.

Zilliqa 

W filmie na youtube weteran skomentował :

Co najmniej 5x wkrótce dla ZIL !! Nadchodzą ważne wiadomości

Nawet w poprzednim tweecie datowanym na styczeń 2021 r. Podał tę samą prognozę dla ZIL:

Zilliqa  ładnie postępuje, zgodnie z planem. Zrobił ogromną falę impulsów i obecnie konsoliduje się, docierając do pierwszej strefy wsparcia. Spodziewam się większej konsolidacji, ale następny bieg najprawdopodobniej zmierza w kierunku rekordowego poziomu .

Ethereum :

Nic dziwnego, że na jego liście znalazł się również największy na świecie altcoin. Napisał serię tweetów dotyczących ETH.

Źródło:AMBCrypto ; Obraz Tomislav Jakupec z Pixabay

Udostępnij w social mediach: