5 znanych osobistości, które popierają krypto

Poznajmy 5 najbardziej znanych osobistości, które popierają kryptowalutę i są cenione przez ludzi.

Ogromny szum wokół kryptowalut zawdzięczamy komentarzom i opiniom znanych osobistości, którym ludzie są wierni. Zwykli ludzie pokładają wiele zaufania w słowach celebrytów i często ceny kryptowalut rosną i spadają w zależności od tego, co na ich temat piszą celebryci. Oto 5 największych gwiazd, które popierają kryptowaluty.

Gwyneth Paltrow

Paltrow była twarzą Bitcoina w 2017 roku i jest jego doradcą, mówiąc na swoim twitterze o podstawach Bitcoina i o tym, jak na nim inwestować.

Elon Musk

Elon Musk, założyciel i dyrektor generalny firmy Tesla, jest największym promotorem kryptowalut, zwłaszcza Bitcoina i Dogecoina. Musk jest również największym influencerem na rynku kryptowalut. Wszystko dzięki jego 52,2 mln obserwujących na Twitterze.

Snoop Dogg

Pionierski artysta hip-hopowy i biznesmen, Snoop Dogg. Powiedział, że wierzy w Bitcoina, technologię (blockchain) stojącą za tą kryptowalutą i globalne połączenie, które ona tworzy. Gwiazdor dodał, że choć nie jest “zbytnio pochłonięty wartością monety”, jest na tyle długo w branży, że “wie, że to się nie zmieni”.

Ma nawet własną kolekcję NFT znaną jako Snoop Dogg Coins.

Mark Cuban

Mark Cuban jest miliarderem, przedsiębiorcą i inwestorem. Jest powszechnie znany jako właściciel drużyny NBA Dallas Mavericks, gwiazda hitowego serialu telewizyjnego Shark tank. A także kontrowersyjną postacią w przestrzeni kryptowalutowej, zwolennikiem Dogecoin.

Logan Paul

Logan Paul, to kontrowersyjny YouTuber, twórca treści i influencer, który zyskał popularność dzięki szałowi na NFT. Sprzedawane przez niego tokeny miały postać cyfrowych kart Pokemon. Te były licytowane na opartym na Polkadot rynku NFT o nazwie Bondly, z którym Paul nawiązał współpracę.

W przyszłości może pojawić się jeszcze więcej celebrytów, którzy będą wspierać kryptowaluty.

Udostępnij w social mediach: