10 najlepszych altcoinów do kupienia na Kucoin

KuCoin  to jedna z najlepszych  giełd  kryptowalut dla inwestorów kryptowalutowych. Charakteryzuje się stosunkowo wysoką płynnością, dużą liczbą użytkowników, szerokim wyborem obsługiwanych aktywów i usług oraz niskimi opłatami transakcyjnymi. Ostatnio stał się gospodarzem kilku najlepszych nowych projektów altcoinowych, które pojawią się w tym roku.

W tym artykule omówimy 10 najlepszych altcoinów do kupienia na giełdzie Kucoin, które mogą przynieść większe zyski inwestorom.

KLEVER [KLV]

Obecna cena: 0,134102 USD

Kapitalizacja rynkowa: 535,80 mln USD

Klever (KLV) to ekosystem portfela kryptowalut obsługujący ponad 2 miliony użytkowników na całym świecie dzięki Klever App, Klever Swap i Klever OS. Wyłaniające się platformy Klever Klever Blockchain, Klever Exchange i Klever Bank mają zostać uruchomione w 2021 r., A wszystkie będą zasilane przez token narzędziowy KLV.

Aplikacja Klever to prosty, wszechstronny i bezpieczny portfel kryptowalutowy. Obsługuje najważniejsze na świecie łańcuchy bloków. Aplikacja oferuje ponad 300 par handlowych w Klever Swap oraz bezpośredni dostęp do DApps opartych na ETH i TRX w Klever Browser. Klever jest zdecentralizowaną siecią p2p i portfelami samoobsługowymi, w której klucze prywatne trafiają w ręce użytkowników.

KLV służy jako paliwo dla całego ekosystemu Klever i zapewnia obniżone opłaty Klever Swap. KLV Staking umożliwia użytkownikom zarabianie pasywnego dochodu, przy czym ponad 60% wszystkich KLV w obiegu jest obecnie zamrożonych i postawionych przez użytkowników Klever. Całkiem solidne referencje dla najlepszego altcoina do kupienia na Kucoin!

Historia wydajności cen

REVV [REVV]

Aktualna cena: 0,374 $

Kapitalizacja rynkowa: 104,15 mln $

REVV jest głównym tokenem użytkowym i walutą w grach dla markowych gier typu blockchain w sportach motorowych. Wyprodukowanych przez Animoca Brands, takich jak platforma gier blockchain F1® Delta Time oraz tytuł oparty na własności intelektualnej MotoGP ™ motorsport, który zostanie wydany w czwartym kwartale 2020 roku. Trzeci projekt gry wyścigowej zostanie ogłoszony w najbliższej przyszłości.

Doświadczenia sportów motorowych w grach F1® Delta Time i MotoGP będą połączone wspólną ekonomią, która będzie możliwa dzięki tokenowi REVV. Token REVV został zaprojektowany jako waluta zakupu, użyteczności i akcji w F1® Delta Time i MotoGP, z potencjalnym zastosowaniem do dodatkowych przyszłych tytułów. To rzeczywiście jeden z najlepszych altcoinów do kupienia na Kucoin.

Historia wydajności cen

MAP PROTOCOL [MAPA]

Aktualna cena: 0,038 $

Kapitalizacja rynkowa: 12,9 mln USD

Kolejny topowy altcoin do kupienia na KuCoin, MAP Protocol to otwarty, w pełni zdecentralizowany protokół współpracy łańcuch-łańcuch, który umożliwia interoperacyjność wielu niezależnie weryfikowalnych konsensusowych łańcuchów bloków bez łańcucha przekaźników.

Historia wydajności cen

DERO [DERO]

Aktualna cena: 2,74 $

Kapitalizacja rynkowa: 28,5 mln $

Projekt Dero napisał nową, unikalną technologię blockchain opartą na protokole CryptoNote. Celem Dero jest stworzenie unikalnej, najnowocześniejszej technologii blockchain o zwiększonej niezawodności. Również prywatności, bezpieczeństwie, użyteczności i przenośności poprzez połączenie niektórych z najlepiej sprawdzonych technologii, takich jak protokół CryptoNote i inteligentne kontrakty, umożliwiając w ten sposób tworzenie prawdziwie prywatnych inteligentne kontrakty.

Historia wydajności cen

SAFE HEAVEN [SHA]

Aktualna cena: 0,01 $

Kapitalizacja rynkowa: 30 mln $

Kolejny topowy altcoin do kupienia na Kucoin, Safe Haven, tworzy wiele rozwiązań do zarządzania aktywami skoncentrowanych na klientach B2B2C. Ponieważ rozwiązania dziedziczenia są głównym produktem SafeHaven, wartość będzie tworzona poprzez giełdy, portfele i osoby, które starają się chronić swoje aktywa cyfrowe w przypadku nieprzewidywalnego zdarzenia. Klienci B2B będą mogli oferować ochronę swoim użytkownikom końcowym za pośrednictwem SafeHaven.

Historia wydajności cen

Ceny powyższych altcoinów z dnia 21.03.2021

Kolejne 5 altcoinów dodamy niebawem.

Źrdódło/tłumaczenie: Itsblockchain

Udostępnij w social mediach:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.